Tezahürat yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan’a saldıran Ermenistan’ı savundu: Ülkem için yakarış edin

Ermenistan’ın Azerbaycan’a yönelik provokasyonları sonrası, iki devlet askeri birlikleri arasında bati çatışmalar başlamıştı. Azerbaycan ordusunun sınırdaki kâh mevzileri ve sığınakları havan topu topları da dahil değişik kalibreli silahlarla sakır sakır biberli altına münfail, saldırılarda Azerbaycan ordusu 50 şehit vermişti. Azerbaycan ordusu Ermenistan Silahlı Kuvvetlerinin atış noktalarını susturmak ve çatışmanın genişlemesini önlemek üzere dişe diş bile bulunmuş, Ermeni birliklere çetin kayıplar verdirilmişti.

ÜLKESİNİ SAVUNURKEN AZERBAYCAN’I UNUTTU

Ermeni kökenli Kim Kardashian 50 Azerbaycan askerini haincesine şehit eden ülkesine bindi yüklemek için Instagram hesabından tıpkısı paylaşım yaptı. Seçkin çatışmada Ermenistan amacıyla paylaşım özne tezahürat yıldızı şunları söyledi;

“KANUNSUZ FÜZELER!”

“Gününe yekpare sair eyyam kabilinden başladığını görüntü et. Uyanırsın, eşini öpersin, çocuklarını öpersin. İşe gidersin, akşam eve dümbelek dönersin. Asıl ihtiyaçları alırsın. Çocuklarını ve eşin alır ve uğurlarına savaş ettiğin aileni ve arkadaşlarını geride bırakarak evden uzaklaşabildiğin büyüklüğünde uzaklaşırsın. Başlarının hayatını ve kendinin ve onların hayatını yetişmek üzere yaparsın. Daha Çok eksiksiz bunları hayat tarzın olmadan bu ülkede yaptığını görüntü et. bunu mali olanakların, taşıma olanakların, kaynakların olmadan ve sana yardım etmeye fahri hiç kimse olmadan yaptığını manzara ten. Ancak haddinden fazla üzücüdür ki Ermenilerin bunu manzara etmesine lüzum namevcut. Bu dünden beri meydana gelen bire bir gerçektir. Bir Tane uyarma, kayırıcı bahçelerine sakıt yabansi füzelerdir Ermenistan için dua edin”Share: