Hayranlarının “Bizi pavyona götür” sloganlarına İrem Derici’den karşılık: Size pavyon açarım ben

Bursa’de dinleti veren İrem Derici, izleyicilere şarkılarını söyledi. Bursa’yı çok sevdiğini tamlayan Derici, “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa latif kentim benim. Siktirici size aşığım. Bursalı olamadım, Bursa’da doğmadım ama yeniden geleceğim” dedi. Pir şarkıcı antrparantez, Bursa’nın kendisine hayırlı geldiğini dile getirerek, 1 kamer içerisinde de aşkı bulacağını söyledi.

ŞARKILARINI OKUDU

“Yansın Geceler” şarkısı ile konserine start veren şarkıcıya Yengi Bronz ve ekibi raks koreografileri ile eşlik ederken Bursalılara adeta müzik şöleni yaşattı. Sahnedeki performansının birlikte, danslarıyla üstelik dikkatleri üzerine calip Derici, geçmişten günümüze vasıl şarkılarını seslendirdi.

“DELI KOYULMAK EN İYİSİ”

Yır aralarında dinleyiciler ile sıkça ahbapça eden Derici, Bursa’ya olan hayranlığını dile getirdi. Derici, “Bursa’yı çok seviyorum. Benim gibi deliler haddinden fazla burada. Ilgilendiren hissediyorum kendimi. Çünkü değme zaman diyorum dünyayı normaller değiştirmeyecek, anormal tevessül etmek en iyisi. Ben değil siz dahi esaslı geldiniz o devir. Sıradaki yol toplu beddua şarkısı, haydi bakalım” diye ‘Acemi Balık’ şarkısını seslendirdi. Serencam zamanların en çokça dinlenen şarkıları arasında kâin ‘Bi Tek Ego Anlarım’ şarkısını sevdiğini dile getiren Derici: “2022 yılının aşk şarkısı bence bu sıkıntı. Dinlerken, bu şarkıyı Köfn okumasaydı katiyetle benim şarkım olurdu. Şarkıyı dinlerken aşıramento başlamak istiyorum” diye niteleyerek beğenisini belirtti.

“BENİ SUSTURAN YEGÂNE MAŞRIK”

Adlı şarkıcı Bursa’nın şanslı gelmesini tıpkı şarkısının hikayesini anlatarak pekiştirdi. Derici, “Yır bana geçmiş geldiğinde esasen Bursa’daydım. Yanımda Beyaz abi vardı. Açtım şarkıyı ‘Parafin abi şu şarkıyı bire bir dinler misin?’ dedim, ‘Gol’ dedi. Haydi dinleyelim” diyerek ‘Bazı Aşklar Az Kalmalı’ şarkısını seslendirdi. Bursalı rahmetli sanatkâr Harun Kolçak’ı anan Derici, “Gir Kanıma şarkısı çıktığında ben 4 yaşındaydım. Beni susturabilen biricik şarkıdır. Bu şarkıyla büyüdüm ve Tanrı bana şarkının sahibiyle Harun Pazubent ile bu şarkıyı düet ika fırsatı verdi” dedi.

“SİZE PAVYON AÇARIM BEN”

İrem Derici, benzeri röportajında pavyona gittiğini belirtmesi üzerine Bursalı sevenleri “İrem bizi pavyona götür” tezahüratında bulundu. Derici de “Size pavyon açarım ego” diye yanıtladı. Bu anları toplumsal medya hesabından “Aşığım Size” sözleriyle paylaşan Derici kısa sürede binlerce tabiat ve yorum aldı.

“BURSA GÜZEL GELDİ, 1 AY İÇİNDE AŞKI BULACAĞIM”

Bursa’ya olan sevgisini “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçme kentim benim” diye niteleyerek dile getiren İrem Derici, “Tezyifkâr size aşığım. Türkiye’nin arz anlaklı, sunma kıvıl kıvıl, en sapık, yer tatlı insanları sizlersiniz. Bursalı olamadım, Bursa’üstelik doğamadım amma tekrar geleceğim” ifadelerine düz verdi. Bu yır 8 yıl ilk çıkmasına karşın bir haftalık kadar bastırık bırakması güvenilmez. Bursa gibi güvenilmez. Bursa uğurlu geldi, 1 kamer içerisinde aşkı bulacağım. Rastgele ahit buraya gelirim ben.” diye niteleyerek konuştu.Share: