Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel’den ağır tehdit: Konuşursam Anmalık evden çıkamaz

Hatıra Korel‘in hamileliği döneminde tıpkısı röportaj veren ve kardeşi ile annesinin göründüğü kadar insanlar olmadığını kanıt eden Zeynep Korel tekrar verdiği bir röportajda iddialarını savunmaya devam etti.

Magazin Hattı’na mütekellim Korel, ABD’de yaptığı kovanlık işi ve kapik dolaştırıcılığı işleri dolayısıyla ailesinin kendisinden utandığını sav etti. 

Korel, kız kardeşi için “Ego Yadigâr’a, ‘Eğer benim karıma mal yollamazsan seni mahvederim’ diyormuşum. Bakın bu çok kalleşçe ayrımsız iftiradır. Bu bundan sonra tıpkı itibar savaşıdır. Ego konuşursam Anmalık evden dışarı çıkamaz” dedi.

Yaptığı aksiyon nedeniyle ailesinin kendisinden utandığını belirten Korel, “Bu Arada temizliğe başladığımı annem ve kız kardeşim öğreniyor ve andıran çevreme, ‘Eğer Zeynep’in katışıksızlık işine girdiği Türkiye’de duyulursa, onunla tamam bağımızı koparırız’ dediklerini öğrendim. Kovanlık yaptığım haberlerinden aynı ahit sonradan kardeşim Yadigâr’ın hakkımda sükût kararı aldırdığını öğrendim. Bunu anlayamadım. Ama ego Amerika vatandaşıyım bu değişmeyen burada uygulanan imkânsız. Ego kardeşim hakkında konuşmam, bunu yapmam.” dedi.

ulusal.com.tr

Share: