Motorola Profesyonel Telsiz Sistemleri

Şirket 1928 yılında kurulmuştur ve halen “Motorola” ticari markasına sahiptir.

İlk günlerde, Motorola’nın telsizleri kalitesiyle biliniyordu, bu yüzden Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri gibi bazı devlet kurumları arasında popüler oldular.

1950’lerde başka hiçbir ABD telsiz üreticisinin olmaması ilginçtir, bu nedenle tüm telsiz üretimi sivildi ve o zamanlar Amerika’da üretilen tüm telsizlerin yarısından fazlasını Motorola temsil ediyordu.

Şirket, o zamandan beri televizyon ve cep telefonu gibi bir dizi başka ürünü piyasaya sürmeye devam etti.

Motorola telsizleri, mesaj iletmek için kullanılan cihazlardır. Ayrıca iki yönlü telsiz iletimi için de kullanılabilirler. Spesifikasyonlarına bağlı olarak uzun mesafeleri katederler ve çok güvenilirdirler.

Motorola telsizleri başlangıçta askeri ve kolluk kuvvetleri iletişimi amacına hizmet etmek için geliştirildi, ancak şimdi çok daha geniş bir dinleyici kitlesine hizmet ediyorlar.

İşletme sahiplerinden avcılara veya devlet yetkililerinden spor takımlarına kadar Motorola telsizleri, her türlü koşulda çok yönlülüğü ve dayanıklılığı nedeniyle vazgeçilmez bir gereksinim haline geldi.

Motorola Ürünleri

Motorola telsiz bir mobil telsiz sistemidir ve mobil iletişimin önemli bir parçasıdır.

Motorola telsiz modelleri dünyada en popüler olanıdır ve Motorola telsiz modelleri arasında pmr446 en popüler olanlardan biridir. Motorola telsizleri Türkiye’de gerçekten çok ucuz ve tüm mağazalarda bulunuyor.

İnsanların Motorola telsizlerini kullanmanın avantajlarından biri de sorunsuz bir şekilde kullanabilmeleridir çünkü bu telsizler çok basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Motorola telsiz, onlarca yıldır var olan bir dijital telsizdir. Birçok insan için, sahip oldukları ilk şeydi. Motorola, 1954’te dünyaya ilk seri üretilen cep telsizini tanıttı.

Motorola telsizleri, iki yönlü telsiz kullanıcısı veya tarayıcı tarafından kullanılabilen telsizlerdir. Genellikle iş veya eğlence amaçlı kullanılırlar. Motorola telsizlerinde kullanılan alıcılar çok güçlü ve menzili çok uzundur.

Bilmeyenler için Motorola, 1928 yılında kurulmuş, dünyanın ilk kulaklıklı ve antenli ticari taşınabilir telefonunun mucididir.

Motorola telsiz modellerinin fiyatları, almak istediğiniz modele ve yaşadığınız ülkeye göre değişmektedir. Örneğin Türkiye’de yaşıyorsanız Motorola Telsiz Türkiye Distribütörü Vizyon telsizden Motorola telsiz alabilirsiniz. amatör telsiz istasyonlarında kullanılmak üzere hem ekipman hem de makine üreten bir Türk şirketi.

Bazı modeller PMR446, DM1400, VX261, SL4000, SL1600 olup, tümü Türkiye gibi belirli ülkelerde farklı amaçlar için özel olarak üretilmişken DP4801 vardır.

Motorola telsiz, profesyonel ve amatör telsizler arasında popülerdir. Mükemmel özelliklere ve yüksek performansa sahip telsizler sağlarlar.

Motorola telsiz modelleri bir dizi özellik ile gelir. Bunlar PMR446, DM1400, VX261, SL4000, SL1600, DP4801, DP4401Ex Atex, DP3661 ve DP1400’dür.

Motorola telsizi, aynı frekanstaki diğer telsizlerle iletişim kurabilen bir dizi taşınabilir el telsizidir. Amatör telsiz, ticari 2 yönlü telsiz ve kamu güvenliği hizmetleri için sesli iletişim sağlarlar.

Motorola, iletişim endüstrisinde bir lider olmuştur ve onlarca yıldır birinci sınıf iletişim cihazları yaratmaktadır. Özellikleri ve fiyatları çok çeşitli olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler.

Share: