Malatya İdman Yurdu’ndan alıntı atağı

Lehçe Dünkü Futbol Ligi’nde (BAL) Malatya’yı oyun eden Malatya İdman Yurdu aktarma atağı yaparak, dış transferde 10, iç transferde ise 7 futbolcuyla kavil imzalandı.

Transferle ilişik olarak açıklama yapan Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Aziz Kahraman, sabık sezonlarda yaptıkları başarıların devam etmesi ve kurumsal adına ati adına sağlam ayaklar ile gezmek namına huysuz davrandıklarına ilgi çekerek, maharet sorumlu Tuncay Selçuk ve havari antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Nasır ve Kaleci Antrenörü Önder Biçer nezaretinde kullanılmamış sezona hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu zaman üzere aut transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Yazıcı, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Deminden, Gazinatep FK’dan Mushap Polat, Yıpranmamış Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Melik Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Güdücü, Malatyaspor’dan Aykut Kar, bağırsak transferde ise İsmail Kara, Serkan Berduş, Deniz Pala, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Çelik ile anlaştı. – MALATYA

Share: