TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz’ın annesi ahiret yolculuğu etti

TBMM Çekim ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz’ın annesi Bahtiyarlık Yılmaz (83), Ankara’birlikte irtihal etti. Devlet Yılmaz’ın cenazesi, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un birlikte katılımı ile memleketi Bingöl’de defnedildi.

Bir süredir huzursuz olan Türkiye Iri Millet Meclisi (TBMM) Çekim ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmayan’ın annesi Saadet Yılmayan, Ankara’daki evinde ebedî uyku etti. Ankara’daki işlemlerin arkası sıra bugün uçakla Bingöl’e getirilen Ongunluk Yılmaz’ın cenaze namazı, Said Nursi Camisi’nde kılındıktan sonradan biçim Asri Mezarlığı’nda defnedildi.

Yılmayan’ın dağ gününde birçok mebus ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop üstelik yanı sıra oldu. Taziyelerin ise tekrar gestalt Said Nursi Camisi’nde kabul edileceği öğrenildi.

Annesinin memat haberini sosyal iletişim araçları hesabından duyuran TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmayan, şu açıklamalara saha verdi:

“Annem ebedî uyku etti, sahipsiz kaldım. Anneme ve geçmişlerimize yağmur diliyorum. Acımızı paylaşan, akıl ileten herkesten Tanrı razı olsun. Herkese keyif, varlık ve hayatta ise anneleri ile bolca çatlak geçirmelerini diliyorum.” – BİNGÖL

Share: