TBMM Traksiyon ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz’ın annesi mevt etti

TBMM Cazibe ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz’ın annesi vefat etti

Cenazeye TBMM Başkanı Mustafa Şentop de katıldı

BİNGÖL – TBMM Çekim ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz’ın annesi Feyiz Yılmaz (83), Ankara’üstelik ebedî uyku etti. Feyiz Yılmaz’ın cenazesi, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un de katılımı ile memleketi Bingöl’de defnedildi.

Tıpkı süredir rahatsız olan Türkiye Şişman Ulus Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmayan’ın annesi Feyiz Yılmayan, Ankara’daki evinde ölüm etti. Ankara’daki işlemlerin ardından zaman uçakla Bingöl’e getirilen Bahtiyarlık Yılmayan’ın cenaze namazı, Said Nursi Camisinde kılındıktan bilahare eşkâl Çağdaş Mezarlığında defnedildi.

Yılmaz’ın elem gününe bir nice saylav ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop üstelik katıldı. Feyiz Yılmaz’ın taziyeleri ise gene kalıp Said Nursi Camisinde akseptans edileceği öğrenildi.

Annesinin son haberini içtimai medya hesabından duyuran TBMM Traksiyon ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, şu açıklamalara düz verdi:

“Annem son etti, bikes kaldım. Anneme ve geçmişlerimize rahmet diliyorum. Acımızı paylaşan, plan ileten herkesten Tanrı razı olsun. Herkese esenlik, dirlik ve hayatta ise anneleri ile bolca geçenek geçirmelerini diliyorum.”

Share: