Ünlü sanatkâr It Canlı Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

Ünlü artist Stabil Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

KARABÜK – Ünlü artist Mukavim Şentürk, Karabük’te üniversite öğrencileri ve Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında mütezayit gençlerle buluştu.

Şentürk, Toyluk ve Spor Bakanlığı Itimat ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün “Zihayat Sağ Açıklık Programı” çerçevesinde Karabük’te yurtlarda barınan üniversite öğrencileri ve sporcularla tıpkı araya geldi. 100. Sene Firez Merkezi’nde planlı programda öğrencilere görüşme ve konser düzenleyen Mukavim Şentürk, gençleri hem eğlendirdi hem da onlarla maltalık tecrübelerini paylaştı. Gençlerin kendisi üzerine iptila ettiği soruları yanıtlayan Şentürk, onları sahneye çağırarak şarkılar söyletti.

Programa Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu üstelik telefon bağlantısı ile katıldı. Burada gençlere seslenen Vekil Kasapoğlu, “Canlı arkadaşlarımı candan selamlıyorum. Zorlu As sıhhatli olsun, illerde gençlerimizle buluşuyor. Canan gençler, yeter ki siz bahtiyar olun, biz sizler amacıyla parçalanmamış gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Sizlerin yetişek hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Program böylece sahneye çıkan Karabük Valisi Fuat Gürel sevinçli akşam üzere artist Metanetli Şentürk’e teşekkürname ederek bergüzar ikram etti.

Share: