Annesi bu tez sonrası çıldıracak! Özcan Bahir, 22 gözyaşı siktirici İranlı sevgilisiyle sezdirmeden nikah masasına oturdu

2018 yılında nikah masasına oturan Feyza Aktan ile Özcan Deniz, 2019’da olaylı tıpkı şekilde boşandı. Kuzey adındaki oğullarının velayeti ve gayret iddiasından dünya sakat eşiyle sıkça davalık olan Özcan Bahir’in özel hayatıyla ilişik tıpkısı argüman ortaya atıldı.

DÜMDÜZ BİR NİKAH TÖRENİ YAPTILAR

50 yaşındaki Özcan Deniz, etraflı süredir amor yaşadığı 28 yaşında İranlı modacı Samar Dagdar’a geçtiğimiz aylarda dünyaevi teklifi etti. Söylemezsem Gayrimümkün programında vadi alan haberde, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı yeğleme fail ikilinin hafta sonu Zekeriyaköy’de evlerinde nikah masasına oturduğu kanıt edildi. Sessiz tonsuz evlenen çift, dünyaevi haberiyle ilgilendiren hiçbir izah bile yapmadı.

ÖZCAN DENİZ’İN ANNESİ EVLENMESİNİ İSTEMEMİŞTİ

Özcan Bahir’in annesi ise henüz ilk oğlunun ilişkisiyle ilgili yaptığı açıklamada “Oğlumun evlenmesini istemiyorum. İlla nikah masasına mı benimsenmek lazım? Gönüller ve kalpler tıpkı olsun. Kız arkadaşı bu söylediklerimi duyunca üzülecek amma Özcan’ın da bunu düşünmesi lazım” diye evliliği veto etmişti.

Share: