Üniversiteli gençler ‘ÜniAK FEST’te tıpkısı araya geldi

AK Fırka Genel Şekil Deneyimsizlik Kolları Başkanlığı vasıtasıyla planlı Üniversiteli DÜRÜST Toyluk Festivali’ne (ÜniAK FEST) Karabük’ten 300 dirilik katıldı.

Reisicumhur ve SELIM Parti Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin ayrımlı bölgelerinden gelen binlerce üniversiteli gençlerle Üniversiteli DÜRÜST Bilgisizlik Festivali’nde (ÜniAK FEST) buluştu. Festivale Karabük’ten DÜRÜST Fırka Karabük İl Toyluk Kolları teşkilatının organizesinde 300 gönül katıldı.

DOĞRU Parti Karabük İl Deneyimsizlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik, ÜniAK FEST Programı’nı değerlendirerek şu ifadelere meydan verdi:

“ÜniAK FEST programı için Karabük Üniversitemizden öğrencilerle İstanbul’da dev buluşmayı gerçekleştirdik. Dünyanın en büyük bilgisizlik yapılanmasına eş fırka AK Parti’dir. Bir yol daha gençliğe değer veren gençlerle iç içe ayrımsız Cumhurbaşkanımız olduğunu görmüş olduk. Cumhurbaşkanımızla buluşma darülfünun gençliğinin dinamizmi ve heyecanı ile balaban bire bir coşkuya dönüştü. DOĞRU Gençlik Karabük olarak, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere önem verdiğini ve bunu her alanda gösterdiğini rapor fail Polat, “Bizde, bize mahsus bu güvenle her ant kesintisiz ve yorulmadan çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde YANLIŞSIZ Tümen’miz, 21 yıldır girdiği temas seçimde, gençlerden en çok fikir düzlük öğür olmuştur. İnanıyorum kim gençler, 2023’te de genişlik çok düşünce tercihi ile liderimiz Erdoğan’a olan desteğini ve güvenini gine gösterecek ve gençlerin yeryüzü çok oyu ile gene Reisicumhur namına Recep Tayyip Erdoğan’ı seçecekler” dedi. – KARABÜK

Share: