Sakarya domestik haberleri | Akyazı Belediyesi’nin 2023 yılı bütçesi 247 milyon liralık

Akyazı Belediyesi Ilk Teşrin ayı meclis toplantısının ikinci birleşiminde 2023 yılı bütçesi 247 milyon teklik kendisine onaylandı. Oy birliği ile belirlenen bütçenin Akyazı’ya hoş olmasını dileyen Belediye Reisi Bilal Soykan, “Akyazı için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Akyazı Belediyesi Teşrinievvel kocaoğlan meclis toplantısının ikinci birleşimi sedir üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Belediye Reisi Bilal Soykan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 3 ruzname maddesi görüşüldü. Meclise Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan gelen maddeler rey birliği ile kabul edildi. Akseptans edilen maddeler ortada 2023 yılı performans raporu ve 2023 yılı mali bütçe tasarısı meydan aldı.

Meclis toplantısında Akyazı Belediyesi 2023 yılı bütçesi 247 milyon liralık yerine belirlendi. Ruzname maddelerinin oylanmasının arkası sıra konuşan Akyazı Belediye Reisi Bilal Soykan, “Belediyemizin 2023 yılı takat sınırı raporumuz ve bütçemiz ilçemize okşayıcı olsun. Akyazı’nın büyümesi ve gelişmesi amacıyla ekip arkadaşlarımızla gelişigüzel çalışıyoruz. İnşallah 2023 yılında birlikte elan aşkın fiilen vatandaşlarımıza ve ilçemize hizmet etmeye bitmeme edeceğiz. Bütçe çalışmalarında emeği güzeşte birlik arkadaşlarıma teşekkürname ediyorum. Leziz olsun” şeklinde konuştu. – SAKARYA

Share: