Paylaşımlarıyla Haluk Levent’i maksat kayran Deniz Akkaya, Instagram hesabını kapattı

Model Deniz Akkaya, günlerdir deprem bölgelerinde yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Haluk Levent’i maksat alarak toplumsal iletişim araçları hesabından peş peşe paylaşımlar yaptı. Uzun’i dolandırıcılıkla suçlayan Akkaya, sonuç hamlesiyle bile dikkat çekti.

HESABINI KAPATTI

Haluk Uzun’le ilişik yaptığı paylaşımlarla dikkatleri konusunda çeken ve gelişmemiş sürede toplumsal medyada ruzname olan Bahir Akkaya, binlerce takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını kapattı. Hamlesiyle ilgi calip Akkaya, temas açıklama yapmadı.

DENİZ AKKAYA VE HALUK UZUN ARASINDA HANGI OLDU?

Bahir Akkaya, günlerdir sarsıntı bölgesinde yaptığı yardımlarla gündeme mevrut Haluk Levent’i tasavvur alarak “Duruşsuzluk böyle tıpkısı molekül. Saklayacak şeyi olmayan herif üzere yalçın dur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına geçmek amacıyla bekliyor. Bir Iki kaldı hazırlan” dedi. Levent’in Sezgin Baran Korkmaz ile bire bir fotoğrafını yayınlayan Akkaya, “Sezgin Baran Korkmaz ile ahali ele bir insana mal konfirmasyon fail insanlar cahildir! Bu bire bir hususi uçak fotoğrafı değil, bu önceki davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur” ifadelerini kullandı.

*#arabaslik*1509*#arabaslik*

Deniz Akkaya’nın magazin gündemine bomba kabil sakıt paylaşımlarına Twitter hesabından yanıt veren Haluk Levent ise şu ifadeleri kullandı: “Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya birlikte başladılar. Cenabıhak üzere vurun bile şimdi yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsapp hatlarımız kötü çığlığa. Deminden ego aleniyet verdim ve yanıt yazıyorum Zamana yazık değil mi?”

*#arabaslik*1999*#arabaslik*

“Sayın Cumhurbaşkanımızla de fotoğrafı olan Sezgin Yağmur Korkmaz’ın bilcümle parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK’ı istihbaratı alık salık mı? Siz biliyorsunuz dahi onlar bilmiyor mu? Bu sayfada 7 yıldır ‘heyyo’ deyip menemen yapıyorum pasta yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum tesanüt namına. Tıpkısı dönme Sezgin Baran aradı. ‘Şirketimizin gecesine menfaat mısın?’ dedi. ‘Kaç lira evet?’ dedi. Ben bile ego mal almayayım sen 5 ailenin umum sıkıntılarını bağırsak dedim! Çözdü. Ilk olanaksız demişti. Sonra sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri kâin ailelerin tekmil masraflarını ödedi. Ego üstelik sözümü tuttum ve konsere çıktım. Şayet ki dinleti faturam çıkarsa demincek muhannet rüsva olmaya hazırım.”

*#arabaslik*2798*#arabaslik*

“İşte bunlardan dolayı konseri verdim orkestra parası da almadım. Demin ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum de olmuyor. Binlerce fahri var yanımda ve bilgi siteleri tezce bili yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma karşılık veriyorum ha bire. Yeniden ediyorum! Karalayın bağırın isyan edin iftira atın. Ant ederim kabulüm. Amma demincek değil evet demin değil! Ve Bahir Akkaya. 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç teklik ise bundan sonra. Sonuçta doğrusu mahkum olacaksın. Ayıptır.”

Haluk Uzun’ten kendisini amaç kayran Bahir Akkaya’ya kırıcı zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım

Share: