Merve Boluğur, Taha Duymaz’la ait pişmanlığını paylaştı: Mesajlarını şimdi ayırt ettim, çokça üzgünüm

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depreme Hatay’da yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, eniştesi ve halası göçük altında kaldı. 12 gündür çökmüş altında olduğu binada arama ve istirdat çalışmaları yapılan Duymaz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı. 19 yaşındaki fenomenin ölümü ailesi ve sevenlerini kanun boğdu.

“IYICENE KARDEŞİM, MESAJLARINI GÖRMEDİM”

Taha Duymaz’ın vefatının ardından Instagram üzerinden kendisine attığı mesajları ayırt fail Merve Boluğur, yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. Taha’nın attığı “Abla ben bile İstanbul’dayım. Yeryüzü haddinden fazla ne kafelere gidiyorsun. Umarım karşılaşırız. Seni çok seviyorum” yazılı mesajını paylaşarak yaşadığı üzüntüyü dile getiren Boluğur, “Domuzuna kardeşim, mesajlarını göremedim. Çok üzgünüm. Gittiğin yerde sunturlu uyu!” dedi.

CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI

Taha Duymaz, benzeri hafta evvel geldiği Hatay şehir merkezinde, ziyaretine gittiği halası Imge Demiralp’in (45) evinde depreme yakalandı. Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı’nda bulunan sülale yıkıldı. Duymaz ile kız kardeşi Ferişte Nurlu Duymaz (17), halası Rüya ve eniştesi Cuma Namazı Demiralp (47) enkaz altında kaldı. 6 Şubat’tan buna yana süren kontrol çalışmalarında zaman Taha Duymaz ile kız kardeşi Melek Vuzuh Duymaz’ın cansız bedenlerine ulaşıldı.

Share: