Müge Anlı sağlıkçılardan defo diledi

Müge Anlı, cemaziyelevvel koronavirüs dolayısıyla hastaneye gidemediğini ve migren ağrısı dolayısıyla doktorlarla yaşadığı benzeri problemi yayında anlattı. Anlı, konunun içerisinde, “Sonradan diyorlar ki doktorlara ongun davranın. Anlatamıyorsun derdini. en üst dedim kim inşallah sen üstelik bir bölüm böyle tıpkı migren ağrısı çekersin ve benzeri tavırla karşılaşırsın. Gör bak lacerem oluyor” dedi. 

Bu sözler konusunda evvel sosyal medyadan “#MügeAnlıözürdile” kampanyası başlattı. Bunun üstüne Anlı, zaman program açılışında, ifade etmek istediklerini düzgün anlatamadığını ve falsolu anlaşıldığını söyleyerek tüm sağlıkçılardan defo diledi. Fakat sözlerini çarpıtmaya etkin kesime ise amaçlarının falsolu olduğunu söyledi. 

Geçkin akşam’da A Haber’bile yaşadığı süreci daha ince anlatarak, “Benim yaşadığım takkadak bu hastaneyle ilgilendiren tıpkı sorundu. Benim yayında tefhim etmek istememin nedeni vatandaşlar benzer teessürat çekebileceğini bilsinler diye ikna etmek istedim. Asıl üzüldüğüm, on paralık istemediğim halde, koskoca tıpkı sağlık sektörünü hedef almış kabil gösterilmeye çalışılması. Doktorlarımızda, konuyu bütün yerine anlatamadığım amacıyla kusur dilerim” demişti.

ulusal.com.tr

Share: