Vaka ve Mehmet Dinçerler cephesinden yıpranmamış kadem! Tam toplumsal iletişim araçları hesaplarını kapattı

Hikâye ve hareket insanı Mehmet Dinçerler, 15 Mart’ta nişanlanmıştı. Koşa, mayıs ayında üstelik ocak ortada gerçekleşen sade benzeri törenle dünyaevine girmişti. Birlikteliklerinde yağız bulutlar dolaştığı konuşulan düet, krizi aşamadı. Fenomen ile Mehmet Dinçerler, 5 aylık evliliklerini intaç kararı aldı.

PEŞ PEŞE AÇIKLAMA YAYINLADILAR

Çıkan haberlerden sonradan adlı şarkıcı Fenomen, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle benimsemek isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkürname ederim.

İş insanı Mehmet Dinçerler ise sessizliğini nakzen toplumsal medya hesabından şu sözleri paylaştı;

“Çok özel ve kırılan olan bu konuda ağızsız çalışmamak sunu elhak peki diye niteleyerek düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar’ görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim serencam 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum. Çapraz namına çokça derece vererek başladığımız ilişkimiz serencam bulmuş olsa de, ilişkimiz boyunca Fenomen’nin müzakere hayatını ihtimal üstelik bildirme çok destekleyen birey oldum. Konserlerini ailem dahil yer önden gururla izlediğime ve başarılarıyla birlikte kendisiyle itibar duyduğuma hep tanık olmuşken, zaman öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak kuma görüşümüz doğrultusunda olup, biricik isteğim süreci herkes için arz doğru olacak şekilde utanmak çerçevesinde bitirmektir. Eksantrik hiçbir murat ve isteğim olmamıştır. Kişi dünyama yaklaşmak namına herkesten bana ve aileme çekinmek talep ediyorum. Sevgiler…”

PARÇALANMAMIŞ TOPLUMSAL MEDYA HESAPLARINI KAPATTI

Önce toplumsal iletişim araçları hesaplarından birbirleri silen Vaka ve Mehmet Dinçerler, henüz sonrasında beraber oldukları cümle fotoğrafları kaldırmıştı. Fenomen’nin açıklamasının ardından sessizliğini bozan Dinçerler mukayyet tıpkısı takatli paylaşarak ortaya atılmış bütün iddialara cevap verdi. Mehmet Dinçerler, paylaştığı açıklamadan sonra etkin kendisine kullandığı tekmil içtimai medya hesaplarını kapattı.

Share: