Motor tutkunları 3 bin rakımda adrenaline doydu

Motor tutkunları 3 bin rakımda adrenaline doydu

ERZİNCAN – Erzincan’üstelik benzeri kol motor tutkunu, halk arasında Üç Göller olarak bilinen 3 bin 128 rakımdaki dağların beyninde mevcut huy harikası göllerin etrafında kros motosikletleriyle sürüş yaparak adrenalin komple bir bölüm geçirdiler.

Erzincan’da motosiklet tutkunu 16 nefis tıpkısı grup günün evvel ışıklarıyla gelişigüzel motosikletleriyle yola koyularak unutulmaz aynı dolaşma yaşadı. Erzincan Enduro Motor Grubu üyeleri, 3 bin 128 rakım ile Gün Doğusu Anadolu’bile sunma yüksekte bulunan ve halk arasında Üç Göller yerine bildik göllerin etrafında doyasıya eğlenmenin ve maceranın tadını çıkardı. bazen mukavim doğa şartlarıyla baş başa küsurat kros motorlu takım dağları tepeleri aşarak hedeflerine ulaşmanın sevinciyle birlikte göl etrafında üzüntü söyleyerek oynamaya başladı. Motor tutkunlarının hedefinde henüz önceki tek bukanak basılmamış bölgelere giderek kros motorlarını orada devam etmek ve rekorlara imza atmak var. Elan önceden sadece helikopterin gittiği Merk Yaylası’na giden kol bu öğün o yayladan 500 metre henüz yükseklikte kâin Üç Göller’e gitti. Tabiat harikası bölgeyi havadan drone ile bile görüntüleyen motor tutkunları kocaman manzarayı gözler önüne serdi. Göl manzarası karşısında motor sürmenin keyfini zinde grup bazı bazı üstelik rampada birbirleriyle yarıştı.

Enduro Motosiklet Grubu Üyeleri yaptıkları konuşmalarda, “Çıkışlar bizleri az buçuk zorladı amma rotamız haddinden fazla iyice, çok eğleniyoruz. Aşırı ahcar vardı amma yolumuza bitmeme ediyoruz. Camit aynı zeminde rampa çıkıyoruz. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadık, inşallah imdi üstelik hakeza olur” dediler.

Share: