Kütahya bilgi | Milletvekili Özkan, 2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları İçin Gediz’de

DÜRÜST Tümen Genel Merkezi’nin talimatıyla 81 ilde koca derece derece başlatılan ‘2023’e Akıllıca Şehir Buluşmaları’ çerçevesinde DOĞRU Fırka Manisa Mebus Mehmet Mehabetli Özkan Gediz’i ülfet etti.

İlk kendisine Gediz Belediye Başkanlığı’nı müzakere eden Manisa Milletvekili Özkan’ı reislik makamında ağırlayan Gediz Belediye Reisi Muharrem Akçadurak, Gediz ve yapılan yatırımlar üzerine gücük hikmet verdi.

Ziyarete, DOĞRU Tümen Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, SELIM Öğür Kütahya İl Umumi Heyet Üyesi Ahmet Erdoğmuş, İl Umumi Meclisi Üyeleri, DÜRÜST Fırka Gediz İlçe Teşkilatı, Şehremaneti Sedir Üyeleri ile çekmece temsilcileri katıldı.

İlçe Teşkilatı ve Sivil Cemiyet Kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelen Manisa Milletvekili Özkan, danışma toplantısının arkası sıra, Gediz Tecim ve Sanayi Odası ziyareti sonrası ilçede vatandaşlar ile buluşarak esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Gediz’de vatandaşların ciddi ilgisiyle karşılaşan Mebus Özkan; “2023’e Akilane Kent Buluşmaları çerçevesinde domuzuna ilçemiz Gediz’e geldik. 2023 seçimleri amacıyla sürat kesmeden kayran çalışmalarına bitmeme edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 seçimlerini da zaferle bitirmek yerine sıkılmadık halk, girilmedik dilek ve çalınmadık konu bırakmayacağız” açıklamasında bulundu.

‘2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları’ ziyaretinden akıbet olarak DÜRÜST Öğür Gediz İlçe Başkanlığı binasında müracaat toplantısı düzenlendi. – KÜTAHYA

Share: