Kütahya haberi | Hisarcık’ta “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları” programı

Hisarcık YANLIŞSIZ Parti İlçe Kuruluş Başkanlığınca, “2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları” çerçevesinde Manisa Saylav MKYK Üyesi Tamer Akkal’ın dahi katılımıyla İlçe Müracaat toplantısı düzenlendi.

Hisarcık AK Öğür İlçe Başkanlığında yapılan toplantıyla ilgili aynı izah işleyen AK Fırka İlçe Başkanı Büyük Var, ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız gösterişli ile 2023 hedeflerimize makul güvenli adımlar ile ilerlerken, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programları ile ilçemizde Manisa Milletvekilimiz MKYK Üyemiz Tamer Akkal eşliğinde, İl Başkan Yardımcımız İlçe Koordinatörümüz Mustafa Kızıklıoğlu, Şehremaneti Başkanımız Fatih Hareketli, Avrat Kolları Başkanımız Havva Özaydın, Toyluk Kolları Başkanımız Hüseyin Varol, İl Umumi Meclisi Üyelerimiz, 3 Kademe Umumi Heyet ve Mahalle Başkanlarımızın katılımlarıyla Hisarcık DÜRÜST Parti İlçe Başkanlığında kaymakamlık meşveret toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

Manisa Mebus Tamer Akkal, elan sonra belediyeyi ülfet ederek Belediye Başkanı Fatih Aktif ile bir müddet görüştü. Belediye Başkanı Fatih Canlı konuyla ilgilendiren yaptığı açıklamada,” Halkımız ile bağırsak içe “2023’e Makul Şehir Buluşmaları” çerçevesinde, Manisa Milletvekilimiz Tamer Akkal belediyemizi ülfet ettiler. Vekilimiz ve AK Fırka teşkilatımız ile alay malay sivil cemiyet kuruluşu temsilcilerimiz, esnaflarımız ve vatandaşlarımızı mülakat ederek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Vekilimize bu domuzuna ziyaretleri amacıyla teşekkür ediyorum. Milletimizin sesini dinleyen, fikrine önem veren DÜRÜST Partimiz müzakere kültürü ile 2023’e ilerliyor” diye niteleyerek konuştu.

Başkan Faal, görüşmede Mebus Akkal’a belediye logolu fayans debbağ hediye etti. – KÜTAHYA

Share: