Isparta haberi! Erzincan TSO Divan Başkanlığına Katarakt seçildi

Erzincan Tecim ve Endüstri Odası (TSO) Divan Başkanlığına Mehmet Mürtefi Aksu seçildi.

Erzincan Ticaret ve Uran Odası önce sedir toplantısını gerçekleştirdi. Tecim ve Sanayi Odası Bakım Binasında gerçekleştirilen toplantıya odanın 2 Ekim 2022’de yapılan örgen seçimlerini kazanan 34 sedir üyesi katıldı. Sedir toplantısına, geçmiş bölüm Divan Başkanı Nejdet Akpınar reislik yaptı.

2 Teşrinievvel 2022 tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri organ seçimlerinin tamamlanmasının arkası sıra Erzincan Tecim ve Sanayi Odası Meclisi; 13 Ekim 2022 Perşembe günü Meclis Salonunda ayrımsız araya gelerek özlük aralarında gerçekleştirdikleri seçme ile divan başkanı, divan başkan yardımcıları ve meclis katip üyesini belirlediler.

Yapılan seçimlerde Erzincan Tecim ve Sanayi Odası Sedir Başkanlığı görevine Mehmet Ulu Katarakt seçildi.

Sedir Başbuğ Yardımcılığına Nejdet Akpınar ve Büyük Rıza Evirgen, Divan Katip Üyeliğine ise Selver Ciminli seçildiler.

Seçimlerin peşi sıra danışma yapan Erzincan Tecim ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Şanlı Aksu “Uzun ve bunaltıcı tıpkı seçim sürecini geride bıraktık. Ilk Patika Komitesi Üyelerimizin sonrada, Sedir Üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 sene üzere odamıza, üyelerimize ve Erzincan’ımıza bakım etme görevini yine üstlendik. Parçalanmamış üyelerimize verdikleri bindi, duydukları hamaset zımnında teşekkürname ediyorum” dedi. – ERZİNCAN

Share: