Hadise’nin boşanma davası açtığı Dinçerler’in çarkıt paylaşımları tepkilerin odağına yerleşti

Hikâye ve aksiyon insanı Mehmet Dinçerler, 15 Mart’ta nişanlanmıştı. Çift, mayıs ayında birlikte ev arasında gerçekleşen girintisiz çıkıntısız bire bir törenle dünyaevine girmişti. Birlikteliklerinde kişmiri bulutlar dolaştığı konuşulan düet, krizi aşamadı. Olay ile Mehmet Dinçerler, 5 maaş evliliklerini mezuniyet kararı aldı.

PEŞ PEŞE AÇIKLAMA YAYINLADILAR

Çıkan haberlerden sonradan adlı hanende Olay, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Anlaşarak sonlandıramadığımız üzere metrukiyet davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkürname ederim.”

DİNÇERLER’DEN PAYLAŞIM GECİKMEDİ

İş insanı Mehmet Dinçerler ise sessizliğini nakzen içtimai iletişim araçları hesabından şu sözleri paylaştı;

“Haddinden Fazla hususi ve hassas olan bu konuda sessiz ara vermek arz elhak olur diye niteleyerek düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar’ görünce susmanın şahsıma, aileme ve alelhusus haddinden fazla çalışma verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum. Çapraz adına çok derece vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Olay’nin konferans hayatını belki birlikte sunu haddinden fazla destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil genişlik önden gururla izlediğime ve başarılarıyla bile kendisiyle değer duyduğuma cümle tanık olmuşken, zaman öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak kuma görüşümüz doğrultusunda olup, biricik isteğim süreci herkes amacıyla yer güzel olacak şekilde gocunmak çerçevesinde bitirmektir. Başka tek dilek ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama görünmek adına herkesten bana ve aileme gocunmak arzu ediyorum. Sevgiler…”

CEMI IÇTIMAI ILETIŞIM ARAÇLARI HESAPLARINI KAPATTI

Önce içtimai medya hesaplarından birbirlerini silen Hadise ve Mehmet Dinçerler, elan sonrasında beraber oldukları tüm fotoğrafları kaldırmıştı. Hikâye’nin açıklamasının ardından sessizliğini bozan Dinçerler bağlanmış bire bir dokuz canlı paylaşarak ortaya atılmış tam iddialara yanıt verdi.

ESKİ TWEET’LER ORTAYA SAÇILDI, TEPKİ YORUMLARI HAVADA UÇUŞTU

Mehmet Dinçerler’in verdiği cevap sonrası ortaya sâdır bozuk tweet’leri ise başka benzeri tartışmanın fitilini ateşledi. Aralarında Yurt Partisi Umumi Başkanı Aşure Ayı İnce’nin bulunduğu aynı mızıka kişilere yönelik hakaret yoğun paylaşımlar yaptığı görülen Dinçerler tepkiler çığ gibi büyümesi üstüne cümle içtimai iletişim araçları hesaplarını kapattı.

İşte ortaya çıkan o tweetler:Share: