Şeyma Subaşı maden mu kullanıyor? Mevlit haset partisinde çekilen görüntü olay oldu

2018 yılında Acun Ilıcalı’dan boşanan ve son zamanlarda Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile tıpkısı ilgisiz aynı hoşgörülü aksata yaşan Şeyma Subaşı geçtiğimiz Cuma Namazı haset yurtdışındaki bire bir evde özel bir partiye katıldı.

ESRAR KULLANIRKEN GÖRÜNTÜLENDİ İDDİASI

Burada sevgilisi Meedo ile eğlenen Şeyma Subaşı’nın partide görüntüleri toplumsal medyada ortaya daha çok. Gâh ürün organları Subaşı’nın bu görüntülerde uyuşturucu kullandığını sav etti. Üste ünlü fenomene uyuşturucuyu yanındaki Mısırlı sevgilisinin verdiği üstelik tez edildi.

DAHA ÖNCEKI DE EROIN KULLANDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Şeyma Subaşı, daha ilk esrar kullandığı iddialarıyla gündeme geliyordu. Ancak Subaşı gelişigüzel defasında bu iddiaları reddetti. Subaşı, geçtiğimiz yıllarda Dünya Ilıcalı’dan olan kızı Melisa’nın içinde uyuşturucu mevcut benzeri kolalama içtiği ve hastanelik olduğu gündeme gelmişti.

SEVGİLİSİNİ ARKA ARKAYA ÖPTÜĞÜ VİDEOYLA GÜNDEM OLDU

Geçtiğimiz haftalarda Mısırlı sevgilisiyle ilişkilerine tıpkı talih elan veren ve aşkını meşgul dizgin dinamik Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisiyle öpüştüğü aynı videoyu yayınladı. 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını etkili şekilde kullanan ve herhangi bir anını yayınlayan Subaşı, sevgilisiyle hususi anlarını paylaşmayı bile ihmal etmedi. Adlı insanoğlu, “Biliyorum, tipik videolar değil. Bu benim, biliyorum ben” notuyla Meedo ile öpüştüğü anları paylaştı.Share: