Fatih Anlam’mağara kızlarından duygulandıran paylaşım

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Anlam, Beşiktaş – Galatasaray maçının öncesinde maçların durdurulması için çağrı yapmış ve koronavirüse cebin uyarmıştı. Türkiye’birlikte fenomen sayısının artmasına rağmen maçların tahrip olmaması dahi birçok sporcu aracılığıyla eleştirilerek karşılaşmalarda virüsün basitçe yayılabileceği vurgulanmıştı.

Bu gelişmelerin arkası sıra Fatih Anlam’den geçkin kara haber geldi. Sosyal iletişim araçları hesabından, “Bugün yapılan sınav sonuçlarına bakarak korona virüs sonucum zait çıkmıştır. Hastanede güvenli ellerdeyim. Nikbet etmeyin. En bodur zamanda muhabere etmek için” açıklamasını fail Deyim’e geçmiş olsun mesajları yağmaya devam ediyor. 

Fehva’in bu açıklamasının ardından Amerika’dahi eşi ve çocuğuyla hayatiyetli şişman kızı Merve Yoğun ayaklanma etti ve “Sizin Cenabıhak belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!” yazısını sosyal medya hesabından paylaştı. Vahim bunun konusunda sözlerine, “Gözümü kapatmaya korkuyorum, sana mevrut bana gelsin Cet, bunun düşünülerek senin başına gelmesini bile kaldıramıyorum, öfkeme ve tepkimed e bariyer olamıyorum, Rabbim korusun ayn bebeğim” diyerek devam etti.

Terim’in farklı kızı Buse Bahçekapılı, “Çok madde anlatmak istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın yer keder saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım utanmak tarifsiz, beraberinde olamamanın verdiği acı elan tarifsiz. Lütfen kalabiliyorsanız evinizde gravite, on paralık biriniz bu korkuyu seyretmek istemezsiniz inanın bana, bakın takkadak utanmak diyorum, lütfen yetkilileri dinleyin, LÜTFEN.” yazarak birlik sevenlerini duygulandırdı ve yaşadıkları dokunaklı durumu göstererek daha tetik olunmasını tembihledi.

ulusal.com.tr

Share: