DOĞRU Fırka İl Başkanı Ekrem Başaran: “Altılı Ganyan masa yersiz hayalat peşinde koşuyor”

DOĞRU Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Savaştepe İlçe Teşkilatını ziyaretinde balaban bire bir coşkuyla karşılandı.

DOĞRU Fırka Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran; YANLIŞSIZ Fırka Savaştepe’de kuruluş buluşmasını gerçekleştirdi. AK Fırka Savaştepe İlçe Teşkilatı aracılığıyla meşalelerle ve nazik bir coşkuyla karşılanan YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanı Başaran, Savaştepe Gençlik Merkezi’ndeki buluşmada; Karşı Karşıya Unsur Ziyaretleri, Eskimemiş Organ Çalışmaları, Kasa Bazlı Gömlek ziyaretleri ve ruzname ile alakalı değerlendirmelerde bulunurken, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingle ilgilendiren teşekkürname tablosunu de bergüzar etti.

Başaran: “Balıkesir’de sandıklardan haddinden fazla işlek bire bir şekilde çıkacağız”

YANLIŞSIZ Tümen Savaştepe İlçe Teşkilatı’nın hararetli karşılamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Balıkesir İl Başkanı Başaran, Miting öncesi ve sonrası ile kurum içi karşı karşıya organ çalışmaları, Yıpranmamış Uzuv çalışmaları ve Kasa bazlı kademe ziyaretleri karşı değerlendirmelerde bulundu. Başbuğ Başaran konuşmasında; “Sorun arkadaşlarım, posta arkadaşlarım, gönüldaşlarım, can dostlarım, hepinizi genişlik kalbi duygularımla selamlıyorum. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Çok eşsiz Savaştepe’liler 8 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz o heybetli miting sonrası Cumhurbaşkanımız bire bir çok konuşmasında Balıkesir mitinginden bahsederek bizlere teşekkürname etti, taktirlerini iletti. Bizde sizlere gösterdiğiniz hız ve samimiyetten ufuk teşekkürname ediyoruz. Önümüzde biliyorsunuz 2023 seçimleri var. Allah’ın izniyle hedefimiz olan 2023 seçimlerini kazanacağız ve Balıkesir’de sandıklardan çok ruhlu benzeri şekilde çıkacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yine seçeceğiz, DÜRÜST Fırka’mizi esasen erk yapacağız. İşte asıl mutluluk o zaman, asıl teşekkürü aha o antlaşma hakedeceğiz. Seçime 5 – 6 maaş bir zaman dilimimiz var. Sizler, bizim sorun arkadaşlarımız, sefer arkadaşlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, kadın ve toyluk kollarımız, mahalle başkanlarımız, sandık müesses üyelerimiz, kısacası bilcümle üyelerimiz sahada basmadık yer, çalmadık husus, girilmedik iştiyak, sıkılmadık ahali bırakmayacağız. Çalışmamız geçişsiz ki, miting akşamında olduğu kabil heves rahatlığıyla, heves huzuru ile bittabi gülüyorsak, lacerem yorgunluğumuzu atmış isek, seçme akşamı birlikte öyle mutlu olalım” dedi. – BALIKESİR

Share: