‘Bizim Kızlar’ çeyrek finaller amacıyla Amasya’da

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2’nci Lig’inde savaşım ederek grubunu lider namına mütemmim Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı 1’nci lige itila maçlarının çeyrek altın finalleri üzere Amasya’üstelik.

Çeyrek bitiş müsabakaları amacıyla hazırlıklarını tümleç ‘Bizim Kızlar’ akıbet antrenmanlarını Amasya Spor Salonu’nda yaptı. İlk maçlarını Amasya Spor Salonu’nda İstanbul Türk Çekicilik Yolları Voleybol Takımı ile oynayacak olan ‘Bizim Kızlar’ Ilişki günü saat 12.00’da Sivas İl Hususi İdare Uçan Top Takımı ile pazartesi haset bile saat 12.00’birlikte Bordum Belediyesi Coenda Medikal Voleybol Takımı ile oynayacak. Bozüyük Belediyesi Eğitim Bilimi ve Spor Kulübü Voleybol Takımı’nın çeyrek final müsabakaları Bozüyük Belediyesi’nin resmi Youtube ve Facebook hesabından aktif adına yayınlanacak.

Oldukça fırtınalı geçeceği hesap edilen çeyrek altın finaller öncesinde takımın çalışmaları için hikmet veren Bozüyük Belediyesi eğitmeni ve takım antrenörü Mustafa Türkmen hedeflerinin çeyrek final grubundan yarı final grubuna fazlalaşmak olduğunu belirterek, “2’nci ligin arz el grubunu önder tamamlayarak buraya geldik. Özellikle Bozüyük’te böyle büyük bire bir seyirciyle oynadığımız amacıyla çok mutluyuz. Seçkin geçen hafta elan dahi küsurat ayrımsız kalabalıkla bağırsak saha maçlarımızı oynadık. Uçan Top değerlerini yukarıya kaplamak bizi küçük heyecanlandırdı. Bizim üzere çok eke bir turnuva. Hem mızıka hem bireysel namına topluluk olduğumuz hedefleri peyda etmek ve izah etmek için haddinden fazla koca bire bir paye. İsteğimiz sahada genişlik ferah şekilde savaş ederek, geliştirdiğimiz taktik ve stratejileri uygulayarak çeyrek final grubundan dömifinal grubuna tekessür etmek” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: