AVM önündeki silahlı kavgada tutuklanan sayısı 4’e yükseldi

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde mevcut tıpkı alışveriş merkezi önünde sâdır 1 kişinin ölmesi 2 kişinin da yaralanması ile neticelenen olaya ilgilendiren 2 gönül elan tutuklandı. Olayla ilgili tutuklu sayısı 4’e yükseldi.

Olay, 15 Eylül tün saatlerinde Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan AVM uğrunda meydana gelmişti. İki takım ortada sâdır ve yerini kavgaya bırakan olay esnasında silahla vurulan Yaşar Metanetli hayatını kaybederken, T.T. ile U.N.K. isimli iki kişi üstelik yaralanmıştı. Konuya ait serbest yetenekli çalışma başlatan Güvenlik Yazıhane Müdürlüğü Kıya Kesim Amirliği ekipleri kısaca 1 kamer ilk E.D. (29) ve S.K. (18) isimli şahısları Adapazarı’nda saklandıkları evde yakalayarak gözaltına almıştı. Eşhas emniyetteki işlemleri sonrasında çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

1 kişinin ölmesi, 2 kişinin da yaralanması ile neticelenen olayla ilgili yeni evolüsyon yaşandı. Polis Güçleri ekiplerince 2 zaman ilk Geyve ilçesinde gözaltına alınan A.A. ve S.B.’bile emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye gönderme edildi. Şüpheliler buradaki işlemleri sonrasında tutuklanarak cezaevine gönderildi. bununla birlikte fenomen ile müteallik tutuklanan sayısı 4’e yükseldi. – SAKARYA

Share: