Akıbet zaman haberi | ÖLÜMÜ İNTİHAR ÇIKAN KADIN POLİS MEMURU SERENCAM YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

TRABZON’dahi eski gün evinde başından silahla meftun halde bulunan ve intihar ettiği ortaya sâdır polis memuru İlknur Azamet Batur’ın (45) cenazesi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazeye, Keleş’ın boşanma aşamasındaki eşi Ahmet Batur da katıldı.

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde 19 Ilkgüz günü, polis lojmanlarından cebe sesleri duyanlar, durumu polis ve afiyet ekiplerine bildirdi. Kapıyı kırarak eve giren ekipler, polis memuru İlknur Andırma Batur’ı, başından silahla meftun halde yerde kanlar ortamında buldu. Afiyet ekipleri Keleş’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Eşiyle metrukiyet aşamasında olduğu belirtilen 1 çocuk annesi Bahadır’ın, birlikte tabancası ile 1 gereksiz kovan bulundu.

DEFİN YERİ TARTIŞMASI MURAFAA TAŞINDI

Olayla ilişkin hesaplı soruşturmada, İlknur Kurum Keleş’ın yaşamına serencam verdiği belirlendi. İlknur Kurum Bahadır’ın eşi ile özlük ailesi ortada cenazenin defin yeri tartışması ise mahkemeye taşındı. Mahkeme polis güçleri memurunun cenazesinin, kişi ailesine doğrulama edilmesine karar verdi. etki ile Trabzon’dan Zonguldak’ın Ereğli ilçesine getirilen İlknur Azamet Keleş’ın cenaze namazı bugün gün ortası Hatip Camii’nde kılındıktan sonradan kent mezarlığında toprağa verildi.

İlknur Erim Bahadır’ın annesi Nuriye Kurum’i karı polis memurları ve yakınları teselli etmeye çalıştı. Kıbrıs Gazisi olan babası Osman Caka ise kızının tabutu başında taziyeleri kabul etti.

CENAZEYE EŞİ ÜSTELIK KATILDI

İlknur Yordam Bahadır’ın boşanma aşamasındaki eşi Ahmet Batur ile oğlu M.B. (9) da cenazeye katıldı. Namaz öncesinde oğlu ile cenazeye açıktan nazır Ahmet Batur’ı yakınları yalnız bırakmadı.

POLİS MEMURU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Cenaze öncesi ve sonrasında temel Nuriye Erim’in yanından tıpkı zaman da ayrılmayan avrat benzeri polis güçleri memuru, cenazenin araca konması ve mezarlığa akım ettiği sırada gözyaşlarını tutamadı.Share: