Şanlı Erek Akbaş’ın sakat eşi Gülbin Vardar’dan Yeliz Yeşilmen için flaş iddialar: Üçü dahi aynı evde…

Toplumsal medya hesabından feryat figan çektiği ayrımsız videoteyp paylaşan ve sonunun Bergen kadar olmasını istemediğini söyleyen Yeliz Yeşilmen, çaba gördüğünün düşünülmesi üstüne, eşi Mehabetli Erek Deniz Kazı ile bire bir videoteyp çekmiş ve “Az Buçuk tatsız davranışlar yaşandı. Öz aramızda çözmeye çalıştığımız sorunlarımız var. Zamana bırakıyoruz.” demişti.

Yeşilmen’in, Yüksek Kasıt Akbaş ile beraberliği sırasında Akbaş ile evli olan Gülbin Vardar ise bu olaylarla ilgilendiren yaptığı değerlendirme ile ruzname oldu.

Bilim Magazin adlı programa görüntülü bağlanan Gülbin Vardar, Nurettin Soydan ve Kraliçe Gürsel ile yaptığı röportajda, Yeşilmen hakkında gözde iddialarda bulundu.

Yuva yıkanın yuvası imkânsız diyen Vardar, ikilinin evlilikleri üzerine, ” “Mualla’den dayak yediğini duyuyorum. Zira Ulu artık apayrı biriyle yaşıyor. Hem bile üçü üstelik bire bir evde. Yeliz Boşanmamak için bile iki canlı geçimlik kesme derdinde. O benim dahil haddinden fazla kişinin yuvasını yıktı.” iddiasında bulundu.

İddialarını ilerleten Vardar, Yeşilmen’in birlikte olduğu erkeklere papaz büyüsü yaptırdığını de sav etti.

ulusal.com.tr

Share: