Salihli’de trafik tedbirleri toplantısı yapıldı

Manisa’nın Salihli ilçesinde esbak yıllarda meydana mevrut trafik kazaları değerlendirilerek şita aylarında alınabilecek tedbirler görüşüldü.

Manisa’nın Salihli ilçesinde, kış mevsimi süresince trafik güvenliğinin sağlanması, kazaların önlenmesi, vatandaşların sakıncasız yolculuk edebilmeleri ve trafik akışının selis adına sürdürülebilmesi amacı ile “Kış Mevsiminde Alınacak Gidiş Geliş Tedbirleri Toplantısı” Kaymakamlık Derinti Salonunda yapıldı. Toplantıda esbak yıllarda meydana gelen durumlar göz önüne alınarak, hususi önlem alınması müstelzim ulaştırma ve altyapı tesisleri, yerleşme yerleri ve bir etkilenebilecek alanların belirlenmesi, alınan tedbirlerin ve hazırlıkların baştan değerlendirilmesi yapıldı.

Kaymakam Sağlam’ın Başkanlığını yaptığı toplantıya İlçe Güven Müdürü Hisse Senedi Demirkıran, İlçe Güllabi Komutanı Sercan Çalı Dikeni, Salihli Şehremaneti Komutan Yardımcısı Mukavemetli Durmaz, Ilçe Abece İşleri Müdürü Harun Erdoğan, Belediye Zabıta Müdürü Gıyap Acı, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Samet Balgönül katıldı. – MANİSA

Share: