Nevşehir Belediye Başkanı Sarban vatandaşlarla aynı araya geldi

Nevşehir Belediye Reisi Mehmet Deveci, kentte yürüttükleri bakım anlayışının eş bellek ve danışma ile gerçekleştirilerek sürdürüldüğünü söyledi.

Belediyeden yapılan mukayyet açıklamaya bakarak, Başbuğ Savran, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin kâm ve önerilerini dinleyen Deveci, kenti daha yaşanılabilir ve çağcıl benzeri ayla taşıyabilmek amacıyla yatırımlara bitmeme ettiklerini belirtti.

Söz verdikleri çalışmaları yer gücük sürede tamamlayabilmek üzere gayretle çalıştıklarını vurgulayan Sarban, “Oluşturduğumuz mücahede takvimine akla yatkın olarak şehremaneti birimlerimiz bütün mahallelerimizde bunaltıcı tıpkısı çalışma yürütüyor. Aynı yandan enfrastrüktür yenileme çalışmaları yaparken tıpkısı yandan bile üstyapı çalışmalarını çabucacık üretiyor. Bunların beraberinde yetişek, toyluk, eş, belde kadar alanlarda de projelerimizle bu site amacıyla çalışmayı sürdürüyoruz. Tamam bu çalışmaları yaparken toplumun cümle kesimlerinin eleştirilerini dinlemeye ilgi gösteriyoruz. Eş bellek ve müracaat ile hemşehrilerimize daha evire çevire bakım sunabilmek için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: