Müge Anlı’nın elan geçmiş “Bacaklarıma bakma, yararım senin beynini” diye niteleyerek azarladığı adamdan anif yokuş: Sinirlenirsen sinirlen hangi yapacaksın?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Kaba programında sinirler gerildi. Anlı ile haddinden fazla sayıda kadın taciz ettiği iddiasıyla için sayısız şikayet kâin Sinan Sardoğan arasında çarpışma daha çok.

“BAK MÜGE HANIM ADAMI SİNİRLENDİRME”

Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla özellikle Müge Anlı görünmek üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, bugünkü çalışkan yayında Anlı’nın kendisine adisyon sorması konusunda patlayan Sardoğan, “Sinirlenirsen sinirlen hangi yapacaksın? Bak Müge Bayan adamı sinirlendirme. Sabık beyninden soluk getireceğim diyordun sebep getirmedin. Haydi getir” dedi. Anlı ve Sinan Bey’in tartıştığı anlarda ise etkili yayındaki patırtılı kısıldı.

MÜGE ANLI TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Öte yandan Sinan Sardoğan, önceki günkü yayında Müge Anlı’nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları ayırt fail Anlı, “Benim bile bacaklarıma iaşe. Sana ayrımsız uçarım buradan. Yararım senin beynini” demişti. Sinan Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum” diyerek kendini savunmuştu.

Share: