MasterChef Türkiye’de berduş anlar! Mehmet Yalçınkaya, takım arkadaşından bozukluk dilemeyen Büşra’ya reaksiyon gösterdi

Hakem Heyeti üyeliğini Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın üstlendiği MasterChef Türkiye, bu akşam ezanı 113. bölümüyle ekrana gelecek. Yarışmanın bakir fasıl fragmanına ise Burak Kaya ve Büşra arasındaki hakaret tartışması işaret vuruyor.

TAŞLAMA İDDASI

Burak Kaya, tıpkısı takımda savaşım ettiği Büşra’nın çekim amacıyla gittikleri Tokat’ta uçaktan inince namına hakaret ettiğini istikbal sürdü. Büşra ise hakkındaki iddiayı kesin bire bir dille yalanladı. Baziçe öncesi ikili beyninde yaşanan ağız dalaşı, İstanbul’daki stüdyoda da bitmeme etti.

YALÇINKAYA: KUSUR DİLEYECEKSİN

İkili arasındaki tartışmaya engelleme eden Mehmet Yalçınkaya, “Sen Burak’a onu kıracak dediysen defo diler misin?” diyor. Yaşanan durumda Burak Kayaç’nın bile kendisine bire bir tavırla yaklaştığını söyleyen Büşra “Bunu önce cebin yan söylediği üzere ego söylemem” diye özür dilemeyi reddetti. Büşra’nın tavrına sinirlenen Yalçınkaya ise “Söyleyeceksin ve kusur dileyeceksin” diye niteleyerek aksülamel gösteriyor.

Share: