Maden laboratuvarına çevrilen kiralık eve bitirmiş baskını

Metal laboratuvarına çevrilen kiralık eve güllabi baskını

Zehir taciri, metal özellik imal ettiği laboratuvarında yakalandı

ANTALYA – Antalya’da İl Bitirmiş Komutanlığı ekipleri, başarılı benzeri operasyona henüz imza attı. Kiralanan aynı evde uyuşturucu bap imali ve ticareti yapıldığının belirleme edilmesi üstüne harekete güzeşte güllabi ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonda metal husus ele geçirdi.

Antalya Valiliği İl Uyanık Komutanlığı, esrar husus yapım ve ticaretine yönelik çalışmalarına parçalanmamış hızıyla bitmeme ediyor. Mızrap Özellik İmal ve Ticaretine yönelik İstihbarat Idarehane Müdürlüğü, MİT Toprak Başkanlığı ve Cebel İlçe Kurnaz Komutanlığı ekiplerince yapılan icraat neticesinde, Kepez ilçesinde H.A. isimli şahsın kiraladığı evde laboratuvar kurduğu ve skunk bitkisi yetiştirdiği belirleme edildi. Ekiplerce söz konusu adreste yapılan aramada; 2 adet esrar husus laboratuvarı, 11,4 kilo skunk maddesi ve 215 gerçek skunk bitkisi ele geçirildi.

Olayla ilişkin karanlık H.A isimli şahsiyet “Metal Konu imal ve Ticareti” suçundan gözaltına alınırken yapılan açıklamanın böylecene Antalya Valiliği İl Güllabi Komutanlığınca uyuşturucuyla mücadeleye azim ve stabilizasyon ile devam edileceği vurgulandı.

Share: