KUL İstanbul Başkonsolosu Julie Eadeh: “Kocaeli’ye milyarlarca dolar envestisman yapıyoruz ve binlerce aksiyon kolu oluşmasına katkıda bulunuyoruz”

ABD İstanbul Başkonsolosu Julie Eadeh: ” Kocaeli’ye milyarlarca dolar yatırım yapıyoruz ve binlerce hisse senedi kolu oluşmasına katkıda bulunuyoruz”

KOCAELİ – Amerika Mürekkep Devletleri İstanbul Başkonsolosu Julie Eadeh, “Kocaeli’ye milyarlarca dolar yatırım yapıyoruz ve binlerce aksiyon kolu oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Burada olmaktan muhit çok mutluyum, elan balaban işbirliklerini dört gözle bekliyorum” dedi.

4 Kasım itibarıyla BENDE İstanbul Başkonsolosu görevine mevrut Julie Eadeh, Kocaeli’birlikte gazetecilerle tıpkısı araya geldi. İlk adına Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile ayrımsız araya mevrut Eadeh, burada hem gazetecilerden Kocaeli karşı bilgiler aldı hem üstelik konsolosluk olarak yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan vasıtasıyla Eadeh’e Kocaeli’nin sembolü olan İzmit Saat Kulesi ve Açıktan Kocaeli kitabı dürü edildi. Elan bilahare Star Kocaeli’ye ziyarette bulunan Julie Eadeh, Film Yıldızı Kocaeli Genel Işaret Yönetmeni Semrel Aşçı’nın sorularını yanıtladı. Kocaeli’üstelik birçok ÇAKER şirketinin neşelilik gösterdiğini ve milyarlarca dolarlık yatırımlar yapıldığını tamlayan Julie Eadeh, “Kocaeli’ye milyarlarca dolar yatırım yapıyoruz ve binlerce aksiyon kolu oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Burada olmaktan periferi çokça mutluyum, henüz iri işbirliklerini dört gözle bekliyorum” dedi.

“Kocaeli’ye milyarlarca dolar envestisman yapıyoruz ve binlerce aksiyon kolu oluşmasına katkıda bulunuyoruz”

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nde İstanbul Başkonsolosu olduğundan beri Kocaeli’ye önceki ziyaretini gerçekleştirdiğini belirten Julie Eadeh, “Kocaeli’de olduğum üzere haddinden fazla mutluyum. Bu benim İstanbul Başkonsolosu olduktan ahir geçmiş Kocaeli ziyaretim. Kocaeli’nin Marmara Bölgesi ve Türkiye amacıyla hangi kadar oylumlu tıpkısı site olduğunu öğrenmekten dünya mutluyum. Alelhusus soylu erki anlamda, Amerikalı şirketleri adına mutluyuz ve burada genel merkezlerimiz var. Kocaeli’ye milyarlarca dolar envestisman yapıyoruz ve binlerce hareket kolu oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Burada olmaktan periferi haddinden fazla mutluyum, henüz nazik işbirliklerini dört gözle bekliyorum” diyerek konuştu.

“Kocaeli’deki durumdan gelgel duymaktayız”

Eadeh, cemiyetin peşi sıra Film Yıldızı Kocaeli’da Semrel Aşçı’ya dahi açıklamalarda bulundu. “Kocaeli’de milyarlarca dolarlık yatırım ve binlerce kişiye istihdam sağlayarak yatırımda kâin bir nice MEMLUK şirketi cıvıltı gösteriyor. Bu durumdan sonuç merhale alım duymaktayız. Bu hareket imkanlarının yanı sıra değme sene gerçekleştirilen aynı fuar var. Bu fuar çerçevesinde şirketler BENDE’ye her an Amerikalı şirketleriyle bağlantı kurma ve ABD’birlikte aksiyon ihdas imkanları için bilgi sahibi olma fırsatını yakalıyor”

“KUL’nin Türkiye’deki diplomatik misyonunun gazetecileri iaşe etmek amacıyla düzenlediği programlarla kurum duyuyorum”

Son adına Türkiye’deki gazetecileri bile değerlendiren Başkonsolos Julie Eadeh, “ESIR’nin Türkiye’deki diplomatik misyonunun sözcüsü namına görev yaptığım süre süresince akıbet aşama etkili gazetecilerle bir arada olma, onlarla tanışma şansına sahip oldum. Bunun için kendimi son aşama ak yazılı hissediyorum. Gazetecilerin yaptığı gerçekleri beğenmek ve kişilerin fen ahiz konusu üzerine yaptığı çalışmaların serencam merhale majör olduğunu düşünüyorum. Kariyerim süresince gazetecilerle andıran olarak iş imkanı yakaladım. KUL’nin Türkiye’deki diplomatik misyonunun gazetecileri iaşe etmek için düzenlediği programlarla üstelik çalım duyuyorum. Ister İngilizce danışma becerilerini yetiştirmek konusunda olsun, lüzumlu değiş programları olsun, lazım mesleki beceriler olsun, mütenevvi konularda programlar düzenleyerek gazetecileri destekledik” ifadelerini kullandı.

Share: