Hava Temizleyiciler

Bu hava temizleyici, uzun ömürlü bir filtre ile donatılmıştır ve odanın istenen hijyen seviyesini ayarlayabilen dahili bir hava ısıtıcısı ile birlikte gelir.

Bu birimin ana özellikleri şunları içerir:

– Otomatik çalışma;

– Düşük güç tüketimi;

– Basit temizleme seçeneği;

– Yüksek verimli nem gidericiler ve hava temizleyiciler

Eviniz için hangisi daha iyi bir yatırım olur, hava temizleyici mi yoksa elektrikli fanlı ısıtıcı mı?

Elektrikli fanlı ısıtıcılar, sınırlı miktarlarda kullanırsanız, hava temizleyicilerden daha ucuzdur. Ancak, çok sayıda insanın olduğu bir evde yaşıyorsanız, elektrikli fanlı ısıtıcıların maliyeti katlanarak artabilir. Öte yandan, hava temizleyicileri yaşam alanınızın genel kalitesini artırabilir ve havadaki tüm kirleticileri temizleyebilir.

Daha özgürce nefes almak, sağlığınıza dikkat etmenin yanı sıra maliyetlerden tasarruf etmek istiyorsanız, o zaman bir hava temizleyiciye yatırım yapmaya değer.

İç Mekan Hava Temizleyici – Her Şeyi Yapan Akıllı Bir Cihaz

İç mekan hava temizleyicileri, iç mekan havasındaki safsızlıkları, alerjenleri ve kirleticileri gideren bir tür hava temizleyicidir. Temiz, taze ve sağlıklı hava sağlamak için ofislerde ve evlerde popülerdirler.

Etkili bir iç mekan hava temizleyicisinin en önemli faktörü, ultra küçük parçacıkları giderme yeteneğidir. Ortalama büyüklükteki bir parçacığın çapı yaklaşık 0,3 µm veya daha küçüktür. Bu parçacıklar ciğerlerinizin küçük kılcal damarlarını sarar ve kan dolaşımınıza girerek astım veya kronik bronşit gibi solunum problemlerine neden olur.

İç Mekan Hava Temizleyici – Günümüzün en temiz alanlarındaki ultra küçük parçacıkların ne kadar büyük olduğu konusunda size en doğru bilgileri sağlayarak, eviniz veya ofis alanınız için bir iç mekan hava temizleyici seçme konusunda tahminde bulunmanıza gerek kalmadan her şeyi yapan bir Akıllı Cihaz PM2.5 değerinin iki farklı seviyesi için: 0 – 50ppm ve

Diğer Ürünler; nem alma cihazı ve elektrikli ısıtıcılardır.

Sağlıklı iç hava kalitesi ve ultra küçük partiküllerin ve PM2.5’in zararlı etkilerinden korunma sağlamak için, İyi Hava Kalitesi PM2 değerine sahip, 0,3 µm’ye kadar olan ultra küçük partiküllerin %99,97’sini gideren bir Hava Temizleyici kullanmanızı öneririz. .5-değeri 0 – 50 ve Orta Hava Kalitesi PM2.5-değeri 51 – 100 veya hava kalitesinin düşük olması durumunda konfor sağlamak için, Düşük Hava Kalitesi PM2.5- değeriyle elektrikli fanlı ısıtıcılı bir nem giderici Gerekirse.

Gelişmiş teknolojinin yardımıyla bu hava temizleyici, evinizdeki zararlı parçacıkları gidermek için mükemmel performans sunar. Hem nemli hem de kuru ortamlarda iyi çalışır ve diğer arıtıcıların aksine son derece sessizdir.

Bu hava temizleyici, PM2.5, PM0, SPM2.5, SPM0 ve formaldehit gibi diğer birçok tehlikeli kirletici dahil olmak üzere havadan 0,3 µm’ye kadar olan ultra küçük parçacıkların %99,97’sine kadarını kaldıran 4 aşamalı filtreleme sistemi kullanır. ve geleneksel filtre sistemleriyle çıkarılması imkansız olan benzen.

Bu ünite, havadaki zararlı parçacıkları gidermenin yanı sıra odadaki nemi de gidererek, alerjiye veya astım ataklarıyla ilgili sorunlara yol açan kuru veya nemli ortamlardan muzdarip olanlar için mükemmel bir seçenektir.

Share: