Gopi, Ahem’in sevgilisini öğrendi! Günahsız 6. çağ fragmanını izle… Saath Nibhaana Saathiya(Yazıksız) dizisinde bugün neler yaşanacak? 28 Mart Cumartesi Tertemiz ekspoze…

Özgün adı ‘Saath Nibhaana Saathiya’ (Benimle Söz Sevgilim) olan saf, herhangi bir biri 22’şer dakikalık 2184 devir arkası yarın namına Hindistan Film Yıldızı Plus TV’dahi 3 Mayıs 2010 – 23 Temmuz 2017 tarihleri ortada 7 yıldan ayrıntılı müddet yayınlanmıştır.

Dizinin bugünkü bölümünde; Rashi ve annesi Urmila kendilerine başka tıpkı varlıklı güveyi adayı bulmuşlardır. Ahem’in kuzeni! 

Pana ise kendisince aynı çocuk oyunu hazırlar ve Ahem’in numarasını alır. Gopi’ye ise arık ayıklama numarası olarak verir ve ikisinin konuşmasını sağlar. Çok geçmeden ikisi birlikte ayrımsız yanlışlık olduğunu fark mesabe. 

Bu oyunun böylece paylama işiten güç Gopi tamam. Kokila, Gopi’nin hatasını alttan almaz. Fakat Gopi’nin üstüne ati tek hayat Kokila değildir. Ahem’in kız kardeşi da Ahem’in başkasıyla ilişkisi olduğunu Gopi’ye fotoğraflarla ispatlar. 

MASUM 6. KÜRSÜ FRAGMANI

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

Gopi (Giaa Manek), Raşi (Rucha Hasabnis), Ahem (Muhammed Manzume), Jigar (Vishal Singh), Kokila (Rupal Patel), Mira (Tanya Sharma), Hetal (Swati Shah)

ulusal.com.tr

Share: