Galatasaraylı Barış Alper Yılmayan, ligdeki gani performansı sürdüreceklerine inanıyor Açıklaması

Galatasaraylı futbolcu Hazar Alper Yılmaz, “Kendimi geliştirdiğimi ve daha dahi ilerleyeceğimi düşünüyorum. Daha bereketli ayrımsız Sulh olacağını düşünüyorum. İlk geldiğimde az buçuk daha tertipsiz bir Hazar vardı. Bugün her anlamda daha iyi aynı Barış var. Profesyonel ayrımsız ekiple çalışıyorum” dedi.

Dünya Kupası dolayısıyla lige verilen arada kamp üzere Antalya Belek Turizm Merkezi’ne gelen Galatasaray, geçmiş antrenmanını bugün gerçekleştirdi. Egzersiz öncesi Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Barış Alper’in açıklamaları şu şekilde:

“İstanbul’daki kampımız haddinden fazla güzelce geçti. Antalya’ya geldik. Burada da fena hâlde benzeri kamp yapacağımızı düşünüyorum. Kazasız belasız aynı şekilde geçmesini diliyorum. arada sırada form düşüklüğü olabiliyor. Futbol bütün tıpkı oynanmıyor. Zaman Zaman hatalar yapabiliyoruz amma biz Galatasaray’ız. Taraftarlarımızın desteğiyle yer ongun Galatasaray’ı izleteceğimize inanıyorum. İyi ve kısmık çalışıyoruz. Vuzuh bize ongun gelecek. Vuzuh sonrasında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bazen çığlık maçlar üstelik çıkarabiliyoruz ama taraftarlarımız gelişigüzel devir bizi destekliyor. Desteklemeye de bitmeme etsinler. İyi benzeri Galatasaray olacağına inanıyorum.Takımda rekabet iyice bir özdek. Umum oyuncular Galatasaray’ın başarısı üzere rekabet ediyor. İçeride haddinden fazla evire çevire ayrımsız arkadaşlığımız var. Takımda nazik oyuncular var. Onlardan bir şeyler öğrenmemiz geçişsiz. Güre oyuncular kendisine takımda olduğumuz için mutluyuz. Özellikle Gomis ve Icardi’nden haddinden fazla husus öğreniyorum. Onlar bizim ilham kaynağımız.Kısa sürekli performanslara değil, kariyerimin tamamına odaklanıyorum. Aynı yıldır arzulu aynı ekiple çalışıyorum. Olaya beş altı maç için değil vakit kaybetmeden süreç odaklı bakıyorum. Kendimi geliştirdiğimi ve daha dahi ilerleyeceğimi düşünüyorum. Daha iyi bir Hazar olacağını düşünüyorum. İlk geldiğimde biraz elan harabati tıpkısı Barış vardı. Zaman rastgele anlamda daha bereketli tıpkısı Sulh var. Istekli bire bir ekiple çalışıyorum.Burak Yılmaz’a benzetildiğimi çokça söylüyorlar. Burak ağabeyi de çok seviyorum. Ona benzetilmek benim amacıyla çok iri kalp. Hocam bana nerede kader verirse takımıma katkı isnat etmek istiyorum.

Sezon başından beri çokça bol çalışıyoruz. Hocam de Beşiktaş derbisinde bana kader verdi. Hocamın benden haddinden fazla ümitli olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle bilcümle konuşuyorum. Eksiklerimi konuşuyoruz. Hocam balaban bire bir maçta bana nasip verdi. Ego da onun güvenini boşa çıkarmamak üzere uğraş ettim. Benim için iyi benzeri maçtı.”

Share: