Dalaman havaalanı çalışanları, futbol turnuvasında arak döktü

Muğla’nın Dalaman ilçesinde havaalanı çalışanları Dalaman Belediyesi’nin koordinesinde planlı futbol turnuvasında arak döktü.

Dalaman havalimanının çeşitli departmanlarında etkin personelin katılımıyla Dalaman Airport Futbol Turnuvası, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ertuğrul’un santra ile Dalaman Arena’da başladı. Dalaman Belediyesi’nin koordinesinde başlayan turnuvada, havaalanı çalışanları bu el yeşil sahada çalma döktü. Tomar şeklinde yapılacak turnuvaya ise 8 topluluk ortaklık sağladı.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı turnuvada bodur tıpkı istişare işleyen Dalaman Şehremaneti Başbuğ Yardımcısı Hüseyin Ertuğrul; “Başkanımız Muhammet Karakuş, Dalaman’a bakir asar kazandırmak yerine şu anda Ankara’da bulunuyor. Beni arayarak Dalaman Airport Futbol Turnuvası açılışına katılmamı rica etti. Kendisi spor aşığı ayrımsız başkan. O yüzden bu dalan turnuvalara çok ehemmiyet veriyor” dedi.

Başlangıç düdüğünden önceki futbolculara başarılar dileyen Ertuğrul, baklava izzetüikram ederek, havaalanı çalışanları ile dostane etti. – MUĞLA

Share: