Çarkıt BBP Mkyk Üyeleri Mecnunca ve Türkkanı Deva Partisi’ne Katıldı

Bozuk Balaban Irtibat Partisi (BBP) Merkez Karar ve Umumi Heyet (MKYK) üyeleri Tahir Atmaca ve Gökmen Türkkanı, El Erki ve Geveze (MERHEM) Partisi’ne katıldı.

Eski BBP MKYK üyeleri Tahir Delice ve Gökmen Türkkanı, ILAÇ Partisi’ne katıldı. Mecnunca ve Türkkanı’na rozetleri, bugün parti genel merkezinde DERMAN Partisi Genel Başkanı Uca Babacan yoluyla takıldı.

TAHİR ŞAHİN KİMDİR?

1979 İstanbul doğumlu, aslen Sinopludur. İlk, ılımlı, lise ve lisans tahsilini İstanbul’da tamamlamıştır. Balaban Irtibat Partisi’ndeki MKYK üyeliği görevinden incizap fail Delimsirek, gelişim insanıdır, evli ve iki yavru babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

GÖKMEN TÜRKKANI KİMDİR?

1979 Kocaeli Azmak doğumlu, aslen Kırşehirlidir. İlk, ılımlı, ortaöğretim ve dolay lisans eğitimlerini Kocaeli’de tamamlamıştır. On iki yıl SEKA Kağıt Fabrikası ve dokuz sene Kocaeli Nazik Şehir Belediyesi’nde hizmet vermiş, arkası sıra ticaret hayatına başlamıştır. Türkkanı, Nazik Irtibat Partisi’ndeki MKYK üyeliği görevinden incizap etmiştir. Evli ve iki bala babasıdır.

Share: