Burak Raf nafakanın düşürülmesi amacıyla dava açtı, bozuk eşi çığlık püskürdü: Şiddetin boyutu arttı

Becerikli aktör Burak Raf, 2018 yılında ayrımsız çocuğunun annesi Işıl Sergen ile boşandı. Boşandıktan sonradan eski eşine 20 bin TL nafaka ödemesine değişmeyen verildi. Burak Raf’in çocuğuna ödediği nafaka ÜFE oranında artarak 41 bin 209 liraya daha çok.

“NAFAKA BITMEK İÇİN EVİNİ VE ARABASINI SATMAK ZORUNDA KALDI”

Sadakatsiz dizisinde oynadığı dönemde koronavirüse yakalanarak entübe edilen Raf, bu süreçte gelirinin azaldığını belirterek sakat eşine ödediği nafakanın düşürülmesi amacıyla sevgili açtı. Konuyla ilişik açıklama özne Sergen’in avukatı, “COVID-19 geçiren müvekkil, tafsilatlı müddet hastanede yatmış, eskisi kabilinden kolay hisse senedi bulamamıştır. Tekellüf aldığı projelerde bile bağan ecir almaktadır. Çocuğuna geçimlik bayilmak amacıyla evlerini ve arabalarını harcamak zorunda kalan müvekkil, şu anda kirada oturmaktadır. Ancak Işıl Sergen ise, oyunbazlık dışında el yapımı ışık, mücevherler işi ve sivri muhitlerde emlakçılık yapmaktadır. Müvekkilin gelirinde azalma olurken, Işıl Sergen’in malvarlığında çoğalma olmuştur. Bu nedenle nafakanın 10 bin liraya azaltılmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

IŞIL RAF ELEM PÜSKÜRDÜ

Burak Sergin’in çarkıt karısı ise bu istida sonrası çileden çıkarak içtimai medya hesabından aynı paylaşım yaptı. Eski eşinin nafaka talebine keder püsküren Işıl Sergen, şu ifadeleri kullandı: “Ego neye şaşırıyorum biliyor musunuz? Geçtiğimiz seneler iri davaları kazanmışız. Çok korkulu kanıtlarla gelişigüzel iddianızı çürütmüşüz. Sabah sâdır haberdeki gerçeğe dayalı sıfır beyanlar ve sistemli namına yıllardır maruz kaldığım ve bitmeyen ruhsal ve maddi momentum. Çıktı yeter!”

“EGO İYİ OLDUKÇA ŞİDDETİN BOYUTU ARTTI”

Hep sustam ama ben bol berenari şiddetin boyutu hem beyefendi hem dahi hayatındaki kadınlar marifetiyle artmaya devam etti. Yıllardır yaşadığımız süreci mahkemeyle paylaştığımız kabilinden kamuoyuyla üstelik paylaşacağız. Kadına çaba temas boyutta yaşanıyor.”

Share: