Bilecik Şehremaneti Komutan Vekili Subaşı, Otogardaki Çalışmaları İnceledi

Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki çalışmaları inceleyici Bilecik Uray Başkan Vekili Ferişte Mızrak Subaşı, otogardaki hizmet ve değişiklikler çalışmalarının umum hızıyla devam ettiğini belirtti.

Birlikte Başbuğ Yardımcıları Hüseyin Felek, Vedat Kazıcı, Melih Tüfekçi ve birim müdürleri ile gelişigüzel otobüs terminalindeki esnafı mülakat eden Başbuğ Vekili Subaşı, yapılan çalışmalardaki akıbet boyut üzerine esnafa bilgi verdi. Otogar esnafının arzu ve görüşlerini de dinleyen Subaşı, şehirlerarası otobüs terminalinin hem ziyaretçi anlamında hem da ticari yönde hareketliliğe ehil olması için proje ve çalışmalarının bitmeme ettiğini kaydetti.

Subaşı, yapım yapım aşamasındaki maharet hataların nazik sorunlara yol açtığını dile getirerek, “Arkadaşlarımız ve teknik astronomi üyeleriyle birlikte otobüs terminalinde incelemelerde bulunduk. Başta yapı akmaları doğmak üzere, akarsu masraf hatlarındaki yanlışlar ve dayanç yalıtımındaki yetersizlikler zımnında balaban sorunlarla yüz yüze kaldık. Icraat kapsamında önceki bina tamiratını yapıyoruz. Daha sonrasında akıntıya ve gönen oluşmasına neden olacak alanlarda dahi vacip hizmet ve tadilat çalışmasını yapacağız” dedi.

Share: