Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Setine Sürpriz Ülfet

Haydutlar Dünyaya Halife Imkânsız’ın final yapmasıyla birlikte Haysiyet Tan ile alay malay Adamakıllı Adamlar isimli imal şirketini kuran Oktay Eşme’nın eskimemiş dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’, ilkgüz ayında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Harami Dünyaya Halife Olamaz dizisinde canlandırdığı ‘Tipi’ karakteri ile hafızalara kazınan yordamlı aktör Uğraş Özdemir, sakat görk arkadaşı Oktay Göz’nın bakir projesi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin setini konuşma etti.

KADROYA DAHİL Mİ OLACAK?

Eşme ve yönetmen Haysiyet Tan’a doğru olsun ziyareti gerçekleştiren Çekişme Özdemir’in bu ziyareti hayranlarını heyecanlandırdı.

Kankızıl aktörün mevrut sekans tekliflerini reddetmesi ve konusunda ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın setini konuşma etmesi “Kavga Özdemir, Oktay Eşme ile bire bir projede mi buluşuyor?” sorusunu gündeme getirdi.

SAVAŞ ÖZDEMİR KİMDİR?

Çarpışma Özdemir, 1970 tarihinde doğdu. Türk oyuncu. İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nden 1991 yılında mezun oldu ve aynı sene Küçük Asya Üniversitesi Cesamet Konservatuvarı Oyun Oyunculuğu bölümünü kazandı. Küçük Asya Üniversitesi Çap Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümünden çıkışlı olduktan sonra, 1997 yılında Azamet Tiyatrosuna girdi ve bu müddet içre birçok oyunda aktör, direktör ve yazar namına fariza aldı. Birçok dizide vadi aldı.Cidal Özdemir benzeri zamanda 2007-2008 yılları arasında Show TV ‘de Başlayan Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide çalım almıştır. EDHO adlı dizide canlandırdığı ‘Tipi’ karakteriyle hayran kitlesini genişletmiştir.

2011 yılında İstanbul Ihtişam Tiyatrosuna atanan Kavga Özdemir’in oynadığı oyunlardan bazıları; Kadıncıklar, Mürtefi Ayşeyi Seviyo, Ayrımsız Anarşistin Kaymakamlık Sonucu Ölümü, Soytarılar, Sıkıntı, Köprüden Görünüş, Cadı Kazanı, Oyunun Oyunu, Beşinci Frank, Pazartesi Perşembe, Yaşar Hangi Yaşar Hangi Yaşamaz…

Share: