Vaka ve Mehmet Dinçerler boşanıyor! İddiaları doğruladı

Vaka ve benzeri süreden bu yana sorun yaşadığı eşi Mehmet Dinçerler yöntemince boşanıyor. Konserinde ağlaması ve ardından yaptığı raks çokça konuşulan ünlü şarkıcı Fenomen, bugün boşanma davası açtı.

ÜLKÜ SONRASI İLK AÇIKLAMA

Vaka cephesinden boşanma davası sonrası önceki izah bile geldi. Hikâye’nin menajeri Haluk Şentürk, Snop Magazin’e yaptığı açıklamada boşanma davasının açıldığını doğruladı.

NELER YAŞANMIŞTI?

İkilinin bala meselesi yüzünden tartıştığı ve Fenomen’nin evi ayrılma ettiği öne sürüldü. Yeniden iddiaya göre kibar araya girdi ve Hikâye eve kafasız döndü. Ama yüzükler çıktı, içtimai iletişim araçları paylaşımları üstelik kesildi. Koşa tafsilatlı süredir üstelik birlikte görülmedi. Eşi Mehmet Dinçerler’in Vaka’nin hayal performanslarına karıştığı iddiasının dolaştığı tam Vaka’den canevi hoplatan benzeri paylaşım geldi. Sahnede dans ettiği anları paylaşan Hikâye’nin çöz çamaşırının görünmesi ve dans ederken dilini çıkardığı anlara ise hayranlarından değerlendirme yağdı. Metrukiyet aşamasında olduğu kanıt edilen çift 4 aydan bu yana evliydi.Share: