Astrolog Dinçer Güner’in 2020 yılı için başlangıçta yapmış olduğu yorumlar gündem oldu… Astrolog Dinçer koronavirüsü bildi mi?

2020 yılına bir iki tıpkı süre kaldığı benzeri tarihte Fatih Altaylı’nın Yeke Yek Yılbaşı Hususi programına konuk olan Dinçer Güner, eskimemiş yılın belkili kocaman tarihleri karşı yorumlarını anlatmıştı. 

2020 yılı üzerine tek unutulmayacak aynı yıl olacağını belirten Güner, sermayedar sistemin sona ereceğini ve nazik ayrımsız krizin başlayacağınında altını çizmişti. 

Adlı yıldız falcısı konuşmasında sınav sistemlerinin değişmesinden, cemi dünyada salgınların artacağına dair tahminlerde bulunmuştu. Yaptığı yorumların akıllıcasına çıkmasının konusunda esasen Habertürk’te izlence yapan Hacim Talu’nun programına bağlanan astrolog bu salgının 21 Haziran’dan 15 devir geçmiş ya de 15 bölüm sonradan bastırılabileceğini dahi argüman etti.

Dinçer’in konuşmasının benzeri kısmı şöyleydi:

2020 sene tüm yabanlık üzere unutulamayacak aynı sene kendisine herkesin hafızasına kazanılacak. Daima olarak yayınlanan zaman ve içtimai kitaplarda bu sene yaşanacak davranışlar kaleme alınacak. Kapitalis sistemin inhitat yaşaması sebebi ile hesabına insan büsbütün olan dizge sağlanacak. Çarkıt zaman sistemleri kırıcı alarak sarsılacak, yekpare kişiler üzere nazik akse sorunu yaşanmaya başlanacak. Bunların yanı sıra de ülkemiz için kullanılmamış ve farklı tıpkısı düzene intikal senesi olarak adlandırılacak.  Gelecek April ayında, bakanlıklar ile ilgili birçok tebeddülat söz konusu olacak. Gâh konular nedeni ile birlikte iş bırakımı ve prostestolar başlayabilir. 5 Nisan tarihinde, Mart ve Haziran ayında diplomatik ilişkiler ile ilgilendiren gelişmeler gündeme ati. Yaşanılacak olan hâller karşısında eğitim bilimi ve sınav sistemi ile değişiklikler görülebilir.

2020 senesi Amerika amacıyla, arazi kaybı ve bunun yanı sıra kırıcı sorunu yaşayabileceği tıpkısı yıl adına görülecek. Yekpare medeniyetin batıdan doğuya kayacağı bire bir yıl yaşanacak. Amerika’nın pres zamanlardan geçmesi ile gelişigüzel Çin ise birlik gücü eline algı.  2020’bile Türkiye’nin Güneş Dönüşü haritasında “Başak” görüntüsünün yükselmekte olduğu görülmektedir. Bu de bakım sektöründe mehabetli değişikliklerin olacağı küçümseme konusudur. Esenlik açısından olayları değerlendirecek olursak, yekpare dünyada salgınlar artabilir.  Mart ve April ayında ise partilerin yönetimleri ile ilişik tebeddülat, partilere mecbur olanların yaşayacağı fariza değişiklikleri türlü. Muhalefetten keyif sektörüne, sendikalardan askeri düzene, eğitimden medyaya büyüklüğünde uzanacak olan dip değişiklikler yaşanabilir.

Yaşanacak olan bakir hesaplı gelişmelerin, vergi uygulamalarının, faiz ve cesaret açısından iri değişimler yerini matlup. Devir ile Uranüs arasında oluşan kaynak, beklenmeyenler karşısında oluşacak olan anif çıkışların ve bağımlı ki birlikte düşüşlerin birlikte habercisidir.

Share: