Amasya’da bıçaklanarak öldürülen darülfünun öğrencisi gencin cenaze namazını mortocu olan babası kıldırdı

Samsun’un Atakum ilçesinde Cumhuriyet Altını Mahallesi’nde, işletme bölümü son sınıf öğrencisi Abdüssamet Bakır ile evlerine gelen ev arkadaşının arkadaşı Yağmur Ö. beyninde ağız dalaşı çıktı.

KALBİNDEN VE SOL BACAĞINDAN BIÇAKLADI

Kendisini bıçakladığını gelecek sürdüğü gencin elindeki kelebek bıçağı aldığı argüman edilen Yağmur Ö., Bakır’ı tıpkı bıçakla kalbinden ve sol bacağından bıçaklayıp motosikletine binerek hususi bire bir hastaneye gitti. Kırıcı yaralanan Abdüssamet Bakır hayatını kaybetti.

CANSIZ BEDENİ APARTMAN GİRİŞİNDE BULUNDU

Bir lokantada motosikletli kurye yerine çalıştığı öğrenilen ve hastanede tedavi altına alınan Yağmur Ö., kendisini bıçaklayan genci bıçakla yaraladığını gelecek sürdü. Olayın yaşandığı apartmana giden polis ekipleri darülfünun öğrencisi Abdüssamet Bakır’ı apartmanın girişinde ölmüş olarak buldu. Olayla ilişkin soruşturma başlatıldı.

İMAM BABASI OĞLUNUN CENAZE NAMAZINI KILDIRDI

Bakır’ın cenazesi memleketi Amasya’da Hazreti Ömer Camii’nde gün ortası namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Tekirdede Mezarlığı’na defnedildi. İmam hatip olan babası Recep Bakır, sunma ızdırap görevini yaparak oğlunun cenaze namazını kıldırdı. Meslektaşları ve yakınları 2 çocuğu henüz olan yanık babanın üzüntüsünü paylaşmaya çalıştı.

Share: