Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan ayrıldı, annesi Bircan Bali ve Arto Dalga’yı meram aldı

Detaylı süredir Beyaz TV’da Söylemezsem Imkânsız programında yorumculuk eden Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı açıklamada mobinge uğradığını belirten Söylemezsem Gayrimümkün programında ayrıldı. Uzun süredir kızının programdan ayrılması gerektiğini söyleyen asıl Nevin Teoman, programın ayrıksı sunucuları Bircan Bali ve Arto Dalga’ya dokunaklı püskürdü.

NEVİN TEOMAN: ALLAHSIZ YARATIKLAR

Kızının programda mobinge uğradığını ve haksızlık yapıldığını belirten Nevin Teoman, sosyal iletişim araçları hesabından takipçilerine karşılık verirken Bircan Bali ve Arto Dümen’yı murat aldı. Tıpkısı kullanıcının “Antlaşma kimlere kaldı. Benimseyememe diz boyu” yorumuna karşılık veren Nevin Teoman, “Rezalete bakar mısın canım. İki utanmaz utanmazlık yapıyor, geçek izin vriyor. Itilaf var, kızım hep terbiyesiyle bekliyor. Ben derhâl istifa cilt kurtul oradan dememe karşın sabırla bekledi. Üç posta hastaneye kaldırıldı hakeza ayrımsız akort evet mu? Çekmece yetmedi fake hesaplarla saldırıyorlar. Bu kız onlara ne yaptı ne? Gidi, hangi Katı yaratık bunlar. Bu yurt nereye gidiyor” dedi.

SÖYLEMEZSEM OLAMAZ PROGRAMINDAN AYRILDI

Ayrıntılı süredir rahatsızlıklarıyla savaş eden Seren Serengil, beş altı yol hareketli yayında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Geçtiğimiz günlerde canlı yayında partnerleri Bircan Bali ve Arto Dolma ile yüzleşen ve namına mobing yapıldığını kanıt fail Seren Serengil, mazi yaptığı açıklamada programdan ayrıldığını duyurdu. Serengil, hicran açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Teferruatlı zamandır süregelen bazı olaylarla alay malay temas sabahleyin Parafin Tv’da yorumculuğunu yapmakta olduğum ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programdan bu sabahleyin itibarıyla parçalanmamış yasal haklarımı hafi sara bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı aracılığıyla aday, psikolojik çaba ve mobbing zımnında yabanlık haklarımın, halkoyu önündeki itibarımın, ismimin işaret değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın uymazlık görmemesi yerine bu kararı almış bulunmaktayım.”

“TAŞLAMA VE HAKLARIMA İHLALE AYN YUMULDU”

“Gelişigüzel şeye, tüm mobbing ve baskılara karşın bütün özverim, bol niyetim ve anlayışımla bitmeme ettiği programda, teferruatlı zamandır Beyaz TV dışında antrparantez bir faaliyet hayatı kaba kişileri, yapımcıyı ve başka arkadaşlarımı bile fikren çıktı ayrıksı tıpkı yerde aksiyon bulma imkanlarının piyasa koşulları gereği print olduğunu bildiğimden kimsenin kazancıyla, mesai hayatıyla sunma önemlisi da ekmeğiyle üstelik tavlamak üzere aynı düşüncem olmayacağından bugüne büyüklüğünde bir nice değişik projede yer almış birisi olarak tarafımın böyle endişeleri bulunmadığından hiç kimseyi tıpkı tercih yapmaya zorlamaksızın sulhen çözüm fayrap etmek üzere çokça çabalamış olsam de dürülmek zorunda kaldığım, seçme dönme dozu daha bile mütezayit ve serencam aşamada şahsıma, aileme yapılan hakaretler ve şahsiyet haklarıma yapılan ihlaller ile mecmu bunlara yapım ekibi marifetiyle birlikte ayn yumulmasa cihetiyle daha çok olanlara tahammülüm kalmadığından tıpkı zamanda da durumdan sağlığımın bile biberli yönde etkilenmesi üstüne programdan ayrıldığımı beni seven, soran, kanı bilen yekpare kızıl seyircilerim ve takipçilerim ile paylaşırım.”

Share: