Müge Anlı, tutuklanan Sinan Sardoğan için konuştu: Koca çocuğuna istismarda bulunmuş, aramızdan aynı pislik ayrıldı

Kayıp Ön Gün Gökçe’nin olayında temel dalavereli kendisine gösterilen Sinan Sardoğan, Müge Anlı ile Lezzetli Anif programına daha çok. Yayına katıldığı ilk günden beri hakkındaki iddiaları reddeden Sardoğan’la ilişik yayına bağlanan bir nice karı, mesajlarla huzursuz edildiklerini hassaten tacize uğradıklarını söyledi. Hakkındaki sayımsız iddiayı reddeden Sinan Sardoğan, cuma namazı haset ayrımsız eş çocuğuna tensel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderdi.

“SİNİR UÇLARIMIZA DOKUNDU”

Bugünkü çalışkan yayında Sinan Sardoğan üzerine konuşan Anlı, yaşanan çocuğa eşeysel sömürme olayının de detaylarını anlattı. Anlı, hareketli yayında şu ifadeleri kullandı: “Yayına çıktığı önceki günden beri hepimizi asap ucuyla oynadı. Temas kalem pişkinliği yaptı. Zamanla rahatlayınca yaptıklarını üstelik büyük aynı ferah ferah anlatmaya başlamıştı. Arife Gökçe’nin ailesinin üstüne bilgisiz mağdura oynamaya çalıştı.”

“ERKEK ÇOCUĞUNU İSTİSMAR ETMİŞ, GÖRÜNTÜLER VAR”

2018 yılında o gün 12-13 yaşında olan Suriye uyruklu bir ayvaz çocuğuna eşeysel istismarda bulunmuş. Görüntüler bulunmuş ve polise başvurulmuş. Fakat o çevrim koca tayin edilemiyor. Bu bala aradan güzeşte 4 yılın ardından televizyon izlerken ailesine ‘bana istismarda kâin bu herif’ diyor. Karakola başvurarak ‘Dosyamızdaki koca bu’ diyorlar. Görüntüler izlenince üstelik Sinan’ın eşgaliyle uyduğu görülüyor. Çocuğun ifadesinden sonradan Sinan Sardoğan cuma namazı günü yayınımızdan bilahare gözaltına alındı. Yavru şubede istismara uğrayan çocuğumuzla yüzleşti ve çocuğumuz tespit etti. Duruşma de çocuğun tensel sömürme suçlamasıyla Sinan’ın tutuklanmasını atlaya zıplaya cezaevine gönderdi.

“BU PİSLİK ARAMIZDAN AYRILDI”

“Sinan polisler gözaltına kabul etmek için geldiğinde ‘ben yapmadım’ dedi. İnsan desem eksiklik olacak. Siz benim yerime de saydırıyorsunuz. Bu çocuk sayesinde bu bokluk aramızda ayrıldı. Burada haddinden fazla bahis işledim. Haddinden Fazla kayırıcı öldüren kişilerle da tıpkı arada bulundum ama bu kadar sinirlerimi zıplatan çokça beş altı sevimli olmuştur. Hoşur çok kötüydü, haddinden fazla kötüydü.”

Share: