MAPFRE Sigorta’üstelik dip dozaj atama

MAPFRE Sigorta’üstelik Hikmet Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine Şampiyon Bacakoğlu getirildi. Yazılım ve sigorta sektöründe bilgi sistemleri alanında 20 yıla andıran deneyimi kâin Bacakoğlu, MAPFRE Sigorta’nın Bilgi Teknolojileri alanında yürüttüğü çalışmalardan mesul olacak ve görevini MAPFRE Sigorta CEO’su Stefan Jensen’a mecbur olarak yürütecek. Böke Bacakoğlu bire bir zamanda İcra Komitesi Üyesi adına bile fariza alacak.

Bilkent Üniversitesi Elektronik Beyin Mühendisliği ve Yeditepe Üniversitesi MBA mezunu olan Şampiyon Bacakoğlu, kariyerine 2003 yılında Nexus Yazılım’da başladı. 2004 yılından itibaren Acıbadem Keyif ve Sahn Sigorta’da Bilgi Sistemleri alanında türlü idarecilik görevlerinde kâin Bacakoğlu’nun geliştirdiği Esenlik Sigortacılığı yazılımı bugün tahminî 10 sigorta şirketi yoluyla kullanılıyor. Bacakoğlu son namına Bupa Acıbadem Sigorta’de CIO ve İcra Kurulu Üyesi görevlerini üstleniyordu.
MAPFRE Sigorta Için:

MAPFRE Sigorta, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün sunu zinde şirketleri ortada meydan alıyor. İspanya’nın arz iri sigorta grubu olan MAPFRE, Avrupa ve Amerika kalkmak amacıyla beş kıtada 100’den fazla ülkede ikili sigorta, asistans ve finansal hizmetler alanlarında hayatiyet gösteriyor. Birlik sigorta branşlarını kapsayan, varlıklı ayrımsız kitap portföyüne cemaat MAPFRE Sigorta, müşterilerinin gelişigüzel nev bakım ihtiyacının karşılanması ve para varlıklarının güvencesi için hususi namına geliştirilmiş kompetitif analizör sunmanın beraberinde envestisman ve emeklilik kaynak hile faaliyetlerinde bile bulunmaktadır. MAPFRE Takım bünyesinde 37 binden fazla etkin, acun çapında 5 bin gövde ofisle 37 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Mapfre “Toptan Risks” birimini kapatıyor

 

Mapfre’den Brezilya’bile 546 milyon euroluk satın alma

 

Mapfre, New York ve New Jersey’den bundan sonra

 

MAPFRE’den konutta özel okazyon

 

Share: