Kurtuluş Yılmaz, AK Parti’den namzet adaylığı amacıyla çekilme etti

Kırşehir İl Hususi İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri amacıyla görevinden istifa etti.

İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Halas Yılmayan görevinden incizap ederek AK Parti’den namzet adayı olduğu açıkladı. Düzenlediği matbuat toplantısında açıklamalarda bulunan Yılmaz, Kırşehir’de ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan politik düşüncesine bakılmaksızın güler yüzle insanlara bakacağını söyledi. Yılmaz, “Türkiye genelindeki hükümet yatırımlarının tamamını ayrıcasız adına getirdik. Görevimi yaparken ötekileştirme ve ayrıştırıcı aynı büyüklenme izlemedik. Görevimizi yaparken görevimizin daima sorumluluğunda olduk” dedi.

“Depremle Türkiye sarsıldı amma propagandamızı bu acıya makul yapacağız” diyen Yılmayan, “Bundan sonrası üzere insanlarımızı huzursuz etmeden propaganda yapılır ve bu bire bir ilk tamam. Enerjimizi tığ hareket yaralarını iletilmek amacıyla adadık. Küresel savaşlar ve krizlerle mücadele edildi. SELIM öğür hükümeti ise vatandaşı sıkıntıya sokmadan başarılı tıpkı proses geçirildi. Yaraları dahi hep birlikte saracağız. AK Parti milletin partisi, millete raci hizmetleri sunduk sunmaya birlikte devam edeceğiz” şeklinde konuştu. – KIRŞEHİR

Share: