Giresun’da eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürüp intihara kalkışan adamın metrukiyet davasını öğrenince kırım yaptığı ortaya imdi

Dün öğle vakti saatlerinde ilçenin Format Mahallesi Dörtyol mevkisinde Nuri Çamur, tıpkısı süre geçmiş evi terk eden 1 almanak eşi Heves Balçık ile görüşmek üzere kayınbiraderinin evine gitti. Burada, koşa arasında ağız dalaşı daha çok. Tartışma gelişmemiş sürede kavgaya dönüştü. Bu sırada evde mevcut baldızı Ayşe Tığ ile kayınbiraderinin eşi Damla Çubukçu araya koymak istedi.

Yanındaki tabancasını calip Nuri Balçık, eşi Arzu ile baldızı ve kayınbiraderinin eşine arka arkaya ateş etti. Nuri Mil, arkası sıra silahın namlusunu kendisine doğrultup tetiğe çekti. Cebe seslerini duyan komşuların ihbarı konusunda eve polis ve afiyet ekipleri irsal edildi. 4 gaileli, geçmiş müdahalelerinin peşi sıra Espiye Oran Hastanesi’nde kaldırıldı. Fakat Arzu Çamur ile Ayşe Kılıç ve Katre Çubukçu, doktorların tamam çabasına rağmen kurtarılamadı. Nuri Mil’un ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

BOŞANMA DAVASINA KIZMIŞ

Nuri Çökelge’un biraz dönme ilk eşinin namına boşanma davası açtığını öğrendiği, bu nedenle bahsetmek için bile kayınbiraderinin evine gittiği, sâdır tartışmada birlikte silahını çekip zehir ettiği belirtildi. Nuri Çamur’un henüz önceki üstelik eşini gözdağı ettiği, evine dönmeye zorladığı tabir edildi.

DEFNEDİLDİLER

Adli Tababet Kurumu’ndaki otopsilerinin arkası sıra cenazeleri yakınları aracılığıyla teyit alınan Ikbal Mil ile kız kardeşi Ayşe Tığ, Espiye ilçesi Kurugeriş köyünde öğle kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Felç Çubukçu’nun cenazesinin ise götürüldüğü İstanbul’de toprağa verileceği bildirildi.Share: