Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktı

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktı. 34 yaşında hanende, kararını Instagram’dan açıkladı.

Tuğçe Tayfur, “Sevgili dinleyicilerim, 18 yaşından beri bu işi istekli olarak yapıyorum biliyosunuz ki. Çok hatırat biriktirdim. Çok madde öğrendim. Yeri geldi eğlendim güldüm yeri geldi ağladım yeri geldi balaban kazıklar yedim yeri geldi haksızlığa uğradım, magazin dediğimiz husus belki birlikte bu merkez işlerin sunu nazik bedellerinden biri… Amma bu süreçte istediğim her şeyi başardım. En nazik gururum babamın şarkılarını sizlerle gelişigüzel bütün tıpkı ağızdan söyledim. Amma ego artık hayal ahzetmek istemiyorum” dedi.

Tayfur, sözlerine şöyle bitmeme etti: Bu” işin gâh şeyleri bana ağır sıklet gelmeye başladı. Bikaç zamandır sözünü verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum bu izah için. imdi neler yaparım benim üzere dahi şaşırtı olucak. Bu zamana büyüklüğünde benimle gelişigüzel şarkıları göz göze duygu kalbe belirten tamlık dinleyicilerime sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum ve anlayışınızı bekliyorum. Eksantrik bi yolculukta karşılaşırız elbette… Had: kararımı dostlarımla tabii ki paylaştım amma annemle danışmak yetti bana türkçesi.”

Share: